Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Středa 27. 10. 2021 svátek má Šarlota, Zoe

hledej na refresheru

Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
Dnes populární články
Na této britské ulici lidé souloží dnem i nocí. Obyvatelé jsou pohoršení a mají strach Na této britské ulici lidé souloží dnem i nocí. Obyvatelé jsou…
Ronnie Coleman: posilovna ho stála více než dům, v důsledku kulturistiky chodí o berlích Ronnie Coleman: posilovna ho stála více než dům, v důsledku…
Toto jsou nejlepší second handy v Praze. Najdeš v nich kousky od Burberry, Gucci kabelky nebo kašmírové svetry za pár korun Toto jsou nejlepší second handy v Praze. Najdeš v nich kousky od…
Divoká soulož a ukájení bez studu před plnou ložnicí soutěžících. Latinskoamerické Too Hot to Handle ztrácí všechny zábrany Divoká soulož a ukájení bez studu před plnou ložnicí…
Čekala na Lamborghini, přišla pro ni kriminálka: Ať mi alespoň follow dají, křičela Plačková, když ji brali v poutech Čekala na Lamborghini, přišla pro ni kriminálka: Ať mi alespoň…
Netflix ruší jeden seriál za druhým. Toto je 10 z nich, jejichž předčasné ukončení bolí nejvíce Netflix ruší jeden seriál za druhým. Toto je 10 z nich, jejichž…
Refresher - Web

REFRESHER hledá Marketing & Production Managera!

Pomoz nám dostat obsah na nový level.

refresher team
4. srpen 2021, 10:20 Čas čtení: 4:30
Sdílet
Uložit Uložené
Sdílet Sdílet článek
Refresher - Web
0
refresher team
4. srpen 2021, 10:20
Čas čtení: 4:30

REFRESHER hledá Marketing & Production Managera!

Pomoz nám dostat obsah na nový level.

refresher team
4. srpen 2021, 10:20
Čas čtení: 4:30
Sdílet
Uložit Uložené
Sdílet Sdílet článek

Jsme REFRESHER, hlas moderní generace. Dokážeme článkem nastartovat kariéru umělce nebo utlumit divný trend. Kromě vtipných a jednoduchých článků tvoříme i hodnotné a naučné texty, představujeme lokální hudebníky, podnikatele a jiné šikovné lidi, píšeme recenze, natáčíme reportáže a různá videa.

 

Tvoříme vlastní redakční obsah, ale vytváříme kreativní řešení i pro naše klienty a partnery. Toto vše děláme nejen formou článků, ale i prostřednictvím sociálních sítí: Facebook, Instagram, TikTok ale také Twitter a YouTube. Všechny tyto komunikační kanály tvoří jeden ekosystém, který se navzájem propojuje, a tím vytváříme pro naše publikum komplexní zážitek.

 

Koho hledáme a proč:

Do Marketing & Production týmu hledáme člověka, který rozumí sociálním sítím nejen na uživatelské úrovni, ale také kreativním a strategickým aspektům a umí rozpoznat trendy ještě dokud jsou fresh. Člověka, který má zkušenost s produkcí na úrovni exekutivy a/nebo plánování. Někoho, kdo má přehled v oblasti influencer marketingu a troufá si nejen přebírat stávající koncepty, ale i vytvářet zcela nové.

Nového člena Marketing & Production týmu hledáme proto, že máme spoustu nápadů a málo lidí, kteří by je zrealizovali. Nejedná se pouze o redakční nebo autorské formáty, ale i klientské spolupráce. Zároveň bychom chtěli, aby po čase nabral dostatek zkušeností a odvahy a přinášel proaktivní nové nápady na zlepšení stávajících formátů, tvoření nových, ale i zefektivňování procesů.


Pokud máš zkušenosti s vedením alespoň menšího týmu a víš, jaké jsou výhody nativní reklamy, bude to pro tebe později výhoda. Pokud pracuješ v oblasti produkce, account managementu v agentuře nebo v produkci či social media, tato práce je pro tebe ideální krok vpřed.


Co a s kým budeš dělat:

 • Instagram od návrhů formátů, přes exekutivu až po strategii (později),
 • YouTube od návrhů hostů, přes organizaci natáčení, až po content media planning,
 • participovat na návrzích klientských kampaní a jejich realizaci,
 • sledovat trendy. Víš, co je #YouHaveTo a kdo je Khaby Lame?
 • vymýšlet, chodit na různé kulturní akce a koncerty, organizovat natáčení, stories, reelsy, organizovat tým, plánovat, realizovat plány, vymýšlet, vylepšovat,


Spolupracovat budeš s Marketing & Production Managerem na autorských a klientských zadáních a media planningu, grafikem na custom instagramových postech a soutěžích, obchodním oddělením při navrhování kampaní a se mnou (country managerem) na strategických zadáních (a když budeš chtít dovolenou). Úzce budeš spolupracovat i s moderátory, kameramanem nebo fotografem. Při své práci se ale setkáš i s redaktory a editory v případě propagace redakčních článků.

 

Jaké vlastnosti jsou důležité na této pozici?

 • Organizace. Máš pořádek na stole a v počítači? Dobrý trénink, protože plánování bude hodně. Výstupy pro klienty, natáčení rozhovoru, kameraman potřebuje nové světlo do studia, meetingy, do toho je třeba odběhnout natočit anketu, call s obchodním oddělením. Bez plánování to nejde.
 • Dodržování termínů. Meetingy začínáme v době naplánované v kalendáři. Tvá práce velmi úzce souvisí s dalšími činnostmi na jiných odděleních, a proto se snažíme být právě na marketing & production oddělení co nejpřesnější. Navíc na výsledky tvé práce načeká pouze team, ale i naši partneři. Pokud ale přece jen nestíháš (nežijeme v ideálním světě), dáš vědět předem.
 • Komunikace s klientem. S našimi klienty a partnery, komunikuje primárně obchodní oddělení, nebo traffic manager, ale v rámci dlouhodobých spoluprací máme i klienty, kteří jsou již tak trochu friends a je pro nás efektivní komunikovat v určitých fázích napřímo. Budeme od tebe očekávat dobrý písemný projev a trochu diplomacie. Když nastane problém, nebojíš se ho přiznat a rovnou navrhnout řešení.
 • Kreativita. Nejen v úrovni nápadů a idejí, ale i realizace projektů.
 • Máš přehled v mediálním prostředí. Orientuješ se v YouTube formátech a víš, které médium nejlépe pokrývá zpravodajství na Instagramu a který podcast je momentálně v trendech.
 • Samostatnost. Na začátku tě vše naučíme, některé věci budeme dělat částečně nebo zcela v rámci teamu, ale většinu věcí musíš po 2 až 3 měsících zvládnout samostatně., včas a kvalitně.
 • Proaktivita. V teamu potřebujeme lidi, kterým opravdu záleží na produktu a našem růstu. Člověka, který má ambici vést vlastní projekty a organizovat team. Jedním okem děláš klientské zadání, druhým organizuješ natáčení a třetím sleduješ konkurenci.
 • Culture fit. Snažíme se vytvořit komplexní diverzifikovaný team lidí, se kterým se dobře a efektivně pracuje. Hodně věcí se dá naučit, ale pokud bys měl/a do práce chodit s nechutí, nebude to mít dlouhodobě význam ani pro tebe, ani pro nás. A energie, té není na ranních meetinzích nikdy dost.
 • Flexibilita. Nedělá ti problém obléci si sako na schůzku s partnery, ale nedáváš si ani facepalm, když je třeba jít koupit baterku do mikrofonu. Každý den je jiný a práce marketing & production managera je velmi dynamická.

 

Co ti nabízíme:

Svobodu a důvěru. Ne automaticky a ne hned, ale pokud se staneš součástí našeho týmu a budeš se rychle učit věci, které nám fungují, rychleji dostaneš prostor pracovat na svých nápadech. Co dále:

 • práci na zajímavých zadáních lokálních i globálních značek,
 • prostředí mezinárodní a rychle rostoucí firmy,
 • kolegy, které práce také baví,
 • možnost ovlivnit obsahovou identitu značky a její směrování,
 • flexibilní pracovní prostředí (homeoffice, inovativní komunikační a jiné pracovní nástroje),
 • kredit na vzdělávání v rámci své profese,
 • později dostaneš možnost zaměřit se na určité médium nebo typ činností, které tě budou bavit nebo ti půjdou nejlépe.


Plat a nástup

Od 1 600 eur, ideálně živnost, bonusy a KPI jsou předmětem diskuse.


Finální odměna závisí na zkušenosti, nemáme problém jít značně výš nebo nastavit relativně rychlou posloupnost platu na základě splnění vzájemně dohodnutých předpokladů.


Odměna se bude odvíjet od tvých zkušeností a schopností se co nejrychleji začlenit do teamu, naučit se, jak věci fungují a dělat je včas a kvalitně.

 

Zaujala tě tato nabídka a chtěl bys u nás pracovat?

1. BIO: napiš nám o sobě krátké bio: povaha, cíle, zájmy, co tě baví, případně co děláš, když nepracuješ.

2. PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI: pověz nám o svých (relevantních) pracovních zkušenostech a co ses při nich naučil/a. Přilož i seznam předchozích prací, životopis ve strukturované podobě a pokud máš, tak i portfolio.

4. PROČ TY A PROČ U NÁS: napiš, proč chceš dělat právě v Refresheru, co jsou tvé silné stránky a co chceš přinést do Refresheru.

5. KDY BYS MOHL/A nastoupit?

6. ZADÁNÍ: prosím, vypracuj a pošli v samostatném pdf souboru

 • Napiš nám jednu věc, která se ti na našem Instagram líbí, a dvě, které neděláme dobře.
 • Napiš nám tři zajímavé hosty do rozhovoru na YouTube. Čemu by se měl tematicky věnovat náš další podcastový formát?
 • Viděl jsi naše bio a highlighty na Instagramu? Dokázal bys navrhnout update? Zkus navrhnout nové bio a highlighty. Forma je na tobě.
 • Vytvoř sérii stories na odprezentování služby Refresher+
 • Napiš nám odpověď, kterou bys uveřejnil v YouTube diskusi na hate komentář ve znění: „Těším se na rozhovor, ale tenhle moderátor mě vždycky tak nasere, že mám chuť si vytrhat vlasy.“

 

7. OTÁZKY: pokud máš jakékoliv dotazy, doplň je do mailu.

 

Celé to sepiš a pošli ve formátu PDF na job@refresher.cz s předmětem #MARKETING. Tykej, piš maximálně upřímně a otevřeně.

Upozornit na chybu. Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět.
Náhledový obrázek: REFRESHER
NAHORU
Sdílet
Uložit Uložené
Sdílet Sdílet článek
Dostávej nejlepší obsah mailem
Nestíháš všechno sledovat? Pošleme ti do schránky nejčtenější a nejlepší obsah.
Žádný spam. Kdykoli se můžeš z odběru odhlásit.
Posílat e-mail
Nejčtenější články
Nyní
24 hod
7 dní
30 dní
Více z tématu refresher
více článků
Sponzorované články
více článků
Další news více news
Mohlo by tě zajímat
Přejít na úvodní stránku
Dnes populární články
Na této britské ulici lidé souloží dnem i nocí. Obyvatelé jsou pohoršení a mají strach Na této britské ulici lidé souloží dnem i nocí. Obyvatelé jsou…
Ronnie Coleman: posilovna ho stála více než dům, v důsledku kulturistiky chodí o berlích Ronnie Coleman: posilovna ho stála více než dům, v důsledku…
Toto jsou nejlepší second handy v Praze. Najdeš v nich kousky od Burberry, Gucci kabelky nebo kašmírové svetry za pár korun Toto jsou nejlepší second handy v Praze. Najdeš v nich kousky od…
Divoká soulož a ukájení bez studu před plnou ložnicí soutěžících. Latinskoamerické Too Hot to Handle ztrácí všechny zábrany Divoká soulož a ukájení bez studu před plnou ložnicí soutěžících.…
Čekala na Lamborghini, přišla pro ni kriminálka: Ať mi alespoň follow dají, křičela Plačková, když ji brali v poutech Čekala na Lamborghini, přišla pro ni kriminálka: Ať mi alespoň follow…
Netflix ruší jeden seriál za druhým. Toto je 10 z nich, jejichž předčasné ukončení bolí nejvíce Netflix ruší jeden seriál za druhým. Toto je 10 z nich, jejichž…
Domů
Sdílet
Diskuse
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.
Zavřít