Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
8. května 2022 20:17
Čas čtení 0:28
Ema Stanovská

Víťazom Slovnaft Cupu sa stal Spartak Trnava. Ich fanúšikovia aj napriek opatreniam prepašovali kvantum svetlíc a prerušili zápas

NEWS

Zápas v 83. minúte narušila hmla z pyrotechniky, ktorá takmer úplne zakryla ihrisko. Hru preto na niekoľko minút museli prerušiť.

Futbalisti Spartaka Trnava a ŠK Slovana Bratislava sa dnes stretli na nedeľnom finále 53. ročníka Slovenského pohára – Slovnaft Cupu 2021/2022 na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave.

Slovan sa snažil obhájiť trofej z minulého ročníka, keď si vo finále poradil 2:1 pp s MŠK Žilina rovnako v Bratislave. Prvý gól strelil slovanista Alen Mustafić. Strelu mu však vzápätí vrátil Vernon De March. Hráč Dyjan Carlos de Azevedo napokon v druhom predĺžení strelil víťazný gól a Trnava zvíťazili nad Slovanom 2:1.

spartak trnava, slovnaftcup
Zdroj: Reprofoto/JOJ Šport

Zápas v 83. minúte prerušila hmla z pyrotechniky, ktorá takmer úplne zakryla ihrisko. Hru preto na niekoľko minút museli prerušiť. Pred zápasom sa špekulovalo nad tým, či fanúšikovia oboch táborov nevyvolajú potýčky. Policajti niektorým zaistili zakázané predmety ako dymovnice, mačetu či nože.