Neděle 18. 3. 2018 svátek má Eduard

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Chlapík se omylem přihlásil do turnaje, ve kterém pak vyhrál 1 milion dolarů

Asher Conniff často hrával internetový poker a před pár dny se mu omylem podařilo registrovat do turnaje, který nakonec vyhrál a domů si odnesl téměř milion dolarů!

5. květen 2015, 20:30

Asher Conniff často hrával internetový poker a před pár dny se mu omylem podařilo registrovat do turnaje, který nakonec vyhrál a domů si odnesl téměř milion dolarů!

Internetová kasina zažívají nejen v posledních letech obrovský vzestup popularity, protože nejeden z nás by si rád sedl za počítač, zapnul aplikaci a po pár minutách se těšil z několikatisícové výhry, aniž by ušel i jen pár metrů. Jednou z nejpopulárnějších virtuálních her je určitě poker na různé způsoby, jelikož každý den si za fiktivní stoly s kartami sedají tisíce a tisíce hráčů z celého světa, kteří stále věří, že se jim podaří vydělat na letní dovolenou, i když v předchozích hrách prohráli již polovinu své výplaty. Občas se i internetovým hráčům stane, že během registrace do jednotlivých turnajů se jim smekne ruka a zvolí právě ten, který původně nezamýšleli hrát. V případě, že člověk hraje o virtuální žetony, pak to není žádný problém, ale pokud jde o reálné finanční prostředky, pak to už může vypadat zajímavě.

 

Do stejné situace se nechtěně dostal i jistý Asher Conniff, který se virtuálnímu pokeru věnuje již několik let, ale dosud nedosáhl žádného významného výsledku stojícího za slovo. To se změnilo před několika dny, když se mu podařilo vyhrát přesně 203 tisíc dolarů hned během prvního dne události s názvem Borgata's Spring Poker Open. Už díky své první výhře si získal respekt mnoha ostatních hráčů, ale jeho příběh se zamotal o to více druhý den, když se chystal registrovat do dalšího běžného turnaje se vstupní částkou 1 tisíc dolarů. Díky předchozí výhře pro něj tisícovka nedělala problém, ale omylem se mu podařilo zaregistrovat do turnaje se vstupním hned 1,6 tisíc dolarů, nicméně tento turnaj sloužil jako vyřazovací kolo před hlavním turnajem se zápisným 15 tisíc dolarů, do kterého postoupil vítěz zmíněného 1,6tisícového turnaje, do kterého se Asher dostal úplným omylem. Svou chybu si však stihl uvědomit hned po několika minutách a snažil se dokonce o to, aby mu jeho účast kasino zrušilo, avšak nakonec byl přinucen zúčastnit se prvotního turnaje, kde podal skvělý výkon a umístil se na prvním místě.

 

Chlapík se omylem přihlásil do turnaje, ve kterém pak vyhrál 1 milion dolarů

 

Zde však příběh nekončí, protože díky své výhře postoupil k hlavnímu turnaji, kde se představil po boku několika známých hráčů. Ani ti však nestačili na jeho schopnosti získané zejména z internetového hraní a pouze po pěti hodinách se Asher mohl těšit z celkového vítězství. Jelikož dotace pro finálový turnaj byla relativně štědrá, za své první místo si domů odnesl 973 tisíc dolarů. Před začátkem hracího dne ale nebyl příliš spokojený, protože kvůli nechtěné registraci zmeškal rodinnou dovolenou a jeho blízcí byli pěkně naštvaní, když se dozvěděli, že to všechno jen kvůli pokeru. Naštěstí, po honosné výhře se na něj snad už zlobit nebude nikdo a samotný Asher nakonec slíbil, že vydělané peníze půjdou ihned na zcela novou dovolenou.

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse1 komentář
nebo odeslat jako anonym
1 komentář
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
farmar6. únor 2016, 17:34

slováci závideli až nenechali žiaden koment

0 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější