Čtvrtek 19. 4. 2018 svátek má Rostislav, Rastislav

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Alternativní duo VR/Nobody přichází s černobílým videoklipem Pearl spolu s informacemi o křtu alba

VR/Nobody se připomínají s dalším vizuálem z jejich debutového alba, zatímco nás zvou na křest do Lucerna Music Baru v Praze.

26. říjen 2015, 19:05
26. říjen 2015, 19:05

VR/Nobody se připomínají s dalším vizuálem z jejich debutového alba, zatímco nás zvou na křest do Lucerna Music Baru v Praze.

Album YET od svěží alternativní dvojice Václav Rouček a NobodyListen aka VR/Nobody je venku už nějaký ten pátek, a tak nikoho nepřekvapí, že už je křest za rohem. Je pravdou, že slovenský křest si dvojice odbyla nedávno v LOFTu, ale Praha je Praha, obzvláště když se jedná o domovské město VR/Nobody. V něm, konkrétně v Lucerna Music Baru, pokřtí toto duo svůj debut YET za doprovodu několika hostů. Mezi ně patří Radimo, Džunya, FVLCRVM nebo Mary C. A nepůjde jen o hudbu. Každý, kdo zná tyto dva pány, ví, že lpí i na vizuálech, a tak je na pódiu doplní i nejlepší audiovizuální české studio Lunchmeat, které si pro tuto příležitost připravilo speciální projekci, která vás do alba vtáhne ještě více. To vše už 3. 11., což je příští úterý v Lucerna Music Baru v Praze.

 

A aby toho nebylo málo, informace o křtu nejsou tím jediným, o čem se s námi VR/Nobody dnes podělí. Dostáváme totiž zbrusu nový klip Pearl, režírovaný a natočený přímo zpěvákem tohoto seskupení – Václavem Roučkem. Ten vsadil znovu na alternativu a nabízí nám tak černobílá minimalistický vizuál doprovázený titulky s textem písně a nestandardním formátem obrazu. Užijte si tedy další podařené video, které se natáčelo v Praze a Budapešti, a dostavte se v úterý na akci, která už nyní vypadá velmi lákavě. Lístky zakoupíte tady.

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse2 komentáře
nebo odeslat jako anonym
2 komentáře
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
andrej26. říjen 2015, 21:48

slaby zvuk

1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
urgot27. říjen 2015, 19:41

if u stay top

0 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější