Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Pondělí 20. 1. 2020 svátek má Ilona, Sebastián

hledej na refresheru

Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Gastro - Testy
21
Tomáš Macho
7. květen 2017, 17:39
Čas čtení: 7:12

I mražená pizza dokáže rozpálit naše chuťové pohárky! Otestovali jsme 10 druhů a toto jsou výsledky

9 různých polotovarů dokáže překvapit ale i zklamat.

Tomáš Macho
7. květen 2017, 17:39
Čas čtení: 7:12
I mražená pizza dokáže rozpálit naše chuťové pohárky! Otestovali jsme 10 druhů a toto jsou výsledky
Musíš být přihlášený/á, abys mohl/a uložit článek.
Nepodarilo sa uložiť zmeny. Skús sa nanovo prihlásiť a zopakovat akciu.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
21
Uložit na později.
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.

Na chvíli si odpočineme od obvyklých testovaček v podobě hodnocení restauračních zařízení, respektive jejich kulinářských kvalit a protože ne každý den je neděle, přejdeme k pokrmům, které věříme, že se jednou za čas objeví v jídelníčku nejednoho z čtenářů. A i když nemůžeme mluvit o zážitkové gastronomii, přiznáváme, že někteří dnešní kandidáti obstáli v našem testu více než dobře. Na konci článku můžete hlasovat za vašeho kandidáta, případně nám doporučit jiného mraženého oblíbence. Připomínáme, že v článku je prezentován subjektivní-objektivní názor dvou testujících. Doufáme, že se s námi co možná nejvíce ztotožníte. Při výběru jsme se snažili vsadit na zlatou klasiku a téměř všechny pizzy jsme vybírali v nejběžnější kombinaci - sýr, šunka, žampiony, vyjímaje některé s přídavkem salámu, papriky či cibule. Ceny jsou víceméně orientační a mohou se lišit v závislosti na konkrétním obchodním řetězci a momentálně probíhajících akcí.

Guseppe Ham & Mushroom (Dr. Oetker)

Ingredience: 10 % sýr (eidam, mozzarella), 8 % šunka, 7 % žampiony, červená cibule

Gramáž, kalorie, cena: 425g, 221 kcal/100g, 44,90 Kč

I mražená pizza dokáže rozpálit naše chuťové pohárky! Otestovali jsme 10 druhů a toto jsou výsledky

 

Těsto: Tak, jak je na samotné krabici uváděno, těsto je křupavé zvenku a jemné uvnitř. Něco mezi klasickou tenkou pizzou a americkou verzí „koláče“, ale v provedení od Dr. Oetkera s tím nemáme žádný problém.
 
Ingredience: Rajský protlak je dost výrazný s typickou „mraženou“ chutí. Šunka a žampiony chutnají dobře, cibule nám připadá víceméně zbytečná. Už z fotografie lze vidět, že suroviny si udržují čerstvý vzhled a pokrývají značnou část těsta.
 
Celkový dojem: Jemná a křupavá zároveň. Mírně koláčovitá, ale na rozdíl od běžných Ristorante při stejné ceně zasytí o něco více. Atraktivní vůni jednoznačně vytváří kombinace bazalky a kvalitnějších surovin, z nichž však cibule může někoho odradit od koupě. Na druhou stranu, není natolik výrazná, aby vám začala překážet nebo způsobila nechtěnou aroma dechu. Pokud jste zaměření výhradně na tenké těsto, doporučovali bychom vám sáhnout po některé alternativě níže.

★★★★☆

Americana Pizza, šunka mozzarella (Don Peppe)

Ingredience: 9,7 % sýr (mozzarella), 8,8 % šunka, 3,1 % paprika 

Gramáž, kalorie, cena: 565g, 208 kcal/100g, 65 Kč

I mražená pizza dokáže rozpálit naše chuťové pohárky! Otestovali jsme 10 druhů a toto jsou výsledky

 

Těsto: Pokud jste nenáviděli silné těsto už během obědů ve školních jídelnách, americkou Don Peppe si zřejmě neoblíbíte. Připomíná nám totiž horší moučník a sice je nám jasné, že silné těsto je nedílným základním rysem jídla zpoza „velké louže“, patřičně k němu by měly být přizpůsobeny i použité suroviny.
 
Ingredience: Rajčatový základ se nám jeví jako nějaký druh kečupu a ze všech chutí nejvíce proráží právě tato spolu s paprikou, přičemž šunku a sýr sice vidíme na talíři, ale téměř vůbec necítíme v ústech, což je velká škoda. Koření se na rozdíl od rovnoměrného nanesení objevuje ve slepených hromádkách a vzhledem k těmto přešlapům nemáme z jezení moc dobrý pocit. Ještě že nás paní učitelka nenutí dojíst ji celou.
 
Celkový dojem: Pokud jste opravdu hladoví a nemáte nic proti paprice a silnému těstu, je Americana Pizza skvělou volbou, totiž za něco málo přes 60 korun dostanete více než půlkilový pokrm, který vás jednoznačně zasytí. V opačném případě sáhněte po jiných výrobcích českého Don Peppe.

★★☆☆☆

 

Ristorante Pizza Speciale Edizione (Dr. Oetker)

Ingredience: 14 % sýr (eidam, mozzarella), 6 % šunka, 6 % žampiony, 3 % salám

Gramáž, kalorie, cena: 325g, 234 kcal/100g, 44,90 Kč

I mražená pizza dokáže rozpálit naše chuťové pohárky! Otestovali jsme 10 druhů a toto jsou výsledky

 

Těsto: Tenké, patřičně křupavé (podle času stráveného v troubě), přesně takové, jak bychom očekávali od tohoto mraženého pokrmu. Přestože jsme pekli ve stanoveném čase, kraje se nám trochu připekly, a tedy možná bychom doporučovali o minutku-dvě méně než uvádí výrobce.
 
Ingredience: Už po prvním zakousnutí se dostavila skvělá chuť rajčatového základu, šunky, sýru a také nesmíme zapomenout na občasné kolečko salámu. Ta může někomu připadat jemně pikantní, ale my bychom řekli, že téměř vůbec. Lahodná chuť se táhne až po závěr trojúhelníku, a tedy tato pizza rozhodně netrpí vyschlými okraji bez přísad.
 
Celkový dojem: Z prvních tří testovaných nám přijde Ristorante jako vůbec nejlepší. Kvalitní přísady nás nutí při nejbližším nákupu vyzkoušet její další druhy bez jakýchkoli obav. Pokuste se vysledovat akční nabídky, během nichž ji bez problémů koupíte i za 45 korun a hurá do obchodu. Dr. Oetker ví, co dělá.

★★★★☆

 

Casa di Mama, prosciutto Funghi (Dr. Oetker)

Ingredience: 9,6 % sýr (mozzarella, eidam), 7,2 % šunka, 7,2 % žampiony, bazalka 

Gramáž, kalorie, cena: 405g, 190 kcal/100g, 79,90 Kč

I mražená pizza dokáže rozpálit naše chuťové pohárky! Otestovali jsme 10 druhů a toto jsou výsledky

 

Těsto: Casa di Mama nás okouzlila více než kterákoli jiná. Ze všech pizz máme na talíři vůbec nejtenčí těsto, jaké můžete v rámci mražených polotovarů najít. Pizza se alespoň částečně podobá té z italských restaurací a za jediné mínus považujeme příliš velké a silné okraje, které omezují „centrum dění“ na kruh s až příliš malým průměrem. Výrobce uvádí, že použitím speciální technologie zmrazování nemusí být těsto předpečené, co se viditelně odrazí na kvalitě.
 
Ingredience: Nejvíce vyniká chutná kombinace rajčatového základu, sýru a občasných žampionů. Jistý náznak šunky pršut tady je, možná bychom si ji však představovali o něco kvalitnější. Její chuť se v ústech až příliš rychle a snadno ztratí.
 
Celkový dojem: Je jasné, že Dr.Oetker dominuje na trhu a v rámci možností nabízí dostatečně tenkou a zajímavou pizzu s o něco vyšší cenou a faktem, že jistou část tvoří částečně nezáživné a suché okraje. Na její gro ale nedáme dopustit a Casa di Mama hodnotíme jako jednu z nejchutnějších, ne-li vůbec nejchutnější mraženou pizzu na trhu. Doporučujeme vyzkoušet.

★★★★★

 

Trattoria Alfredo Deliziosa Prosciutto (Lidl)

Ingredience: 14 % sýr (7 % mozzarella, 7 % eidam), 14,2 % dušená šunka

Gramáž, kalorie, cena: 330g, 204 kcal/100g, 40 Kč

I mražená pizza dokáže rozpálit naše chuťové pohárky! Otestovali jsme 10 druhů a toto jsou výsledky

 

Těsto: Konzistentně tenké těsto napříč celou pizzou v kombinaci s použitým kouřovým aroma dodávají dojem, že byla předpečena v kamenné peci, což bohužel nemůžeme potvrdit, protože kromě obrázku pece to výrobce nikde na obalu neuvádí. Na rozdíl od Oetkera se vám dostává odlišná chuť a pokud ji necháte na plechu o něco déle, okraje nabudou na značné křupavosti. Decentně zapečený sýr na okrajích hodnotíme kladně.
 
Ingredience: Na krabici je uváděn 22% podíl drcených rajčat a se složením nelze nesouhlasit, což je jen a jen dobře. Žádná vrstva kečupu, ale jen skutečná chuť rajčat je věc, kterou dokáže ocenit snad každý. Větší kousky šunky doprovázené sýrem až k samotnému okraji jsou jen další plus.
 
Celkový dojem: Ve srovnání s předchozí čtyřkou můžeme prohlásit, že Alfredo si v rámci chutí jde svou cestou a že se vůbec nevydala špatným směrem. V cenové kategorii do 40 korun nemáte co ztratit, ale i zde si je z čeho vybírat jak uvidíte už o pár řádků níže.

 ★★★½☆

 

Tesco italian style HAM (Tesco)

Ingredience: 14 % mozzarella, 10 % šunkový salám, 4 % červená paprika

Gramáž, kalorie, cena: 320g, 230 kcal/100g, 51,90 Kč

I mražená pizza dokáže rozpálit naše chuťové pohárky! Otestovali jsme 10 druhů a toto jsou výsledky

 

Těsto: Je skutečně cítit, že pizza byla předpečena v kamenné peci, avšak na náš vkus je možná až příliš tvrdá, přičemž jsme opět neprošvihli stanovený čas pečení. Když ji však ponecháte v troubě o něco méně, získáte kvalitní a chutný základ.
 
Ingredience: Opět musíme zkritizovat přidanou papriku, která se na pizze nachází zřejmě jen z toho důvodu, aby bylo jídlo chuťově o něco výraznější. Rajčatový základ v podobě přetlaku lomeno lepšího kečupu se nám příliš nezamlouvá a výběr šunky také ne. Ne že by nebyla dostatečně pronikavá, avšak vůbec se nám zde nehodí (spíše do obloženého rohlíku) a zřejmě bychom sáhli po pršutu od konkurence. Co však vyniká jsou kusy mozzarelly a vůbec bychom Tescu neměli za zlé, kdyby na pizze ponechalo ze všech ingrediencí jen sýr.
 
Celkový dojem: Dobré křupavé těsto doprovázené bezproblémovým sýrem. Zbytek je již na vašem subjektivním uvážení, ale na nás kombinace obyčejná šunka a zvýrazňovač chutě v podobě papriky příliš nezapůsobil. Při dalším nákupu bychom se spíše rozhlíželi po Tesco verzi Margherity.

★★★☆☆

 

Buitoni La Pizzeria Prosciutto (Nestlé)

Ingredience: 15 % mozzarella, 9 % vařená šunka, 3 % paprika

Gramáž, kalorie, cena: 320g, 217 kcal/100g, 65 Kč

I mražená pizza dokáže rozpálit naše chuťové pohárky! Otestovali jsme 10 druhů a toto jsou výsledky

 

Těsto: Ne zrovna nejtenčímu, ale zato dostatečně jemnému, k závěru mírně křupavému těstu nemáme moc co vyčítat. K mražené pizze se hodí dobře, jeho chuť je však typická pro tyto polotovary a zřejmě bychom se více těšili z „podnosu“ od jiných výrobců. Do jisté míry nám připomínalo staré známé fornetti.
 
Ingredience: Použité Prosciutto musíme vychválit, z testovaných nám připadalo jako vůbec nejlepší. Jeho slanou a šťavnatou chuť bychom si však chtěli užít o něco více, než ve zmíněných 9 %. Rajčatový základ byl opět výborný a žádný pocit levného kečupu, respektive přetlaku, jsme neměli. Jediná chybička krásy. 13 % krájených rajčat je málo. Proč s nimi tolik šetřit, když jsou hlavním rysem celého pokrmu. Paprika kupodivu vůbec nepřekážela, asi z důvodu, že se s ní nepokoušeli zakrýt jiné, nevýrazné a nezajímavé součásti. Opravdu poctivé složení přísad.
 
Celkový dojem: Jemné těsto, skvělé ingredience. Nejvíce se nám však stýská po touze za jejich větším výskytem. Pizzu od Nestlé doporučujeme vyzkoušet.

 ★★★½☆

I mražená pizza dokáže rozpálit naše chuťové pohárky! Otestovali jsme 10 druhů a toto jsou výsledky

Stone Baked Pizza Speciale (K Classic)

Ingredience: 14,3 % eidam, 7,7 % salám, 4,3 % žampiony, 3% feferonkový salám, 2,3 % vařená šunka

Gramáž, kalorie, cena: 350g, 242 kcal/100g, 40 Kč

I mražená pizza dokáže rozpálit naše chuťové pohárky! Otestovali jsme 10 druhů a toto jsou výsledky

 

Těsto: Ani příliš silné, ani příliš tenké, myslíme, že Kaufland trefil tu správnou míru. Až k samotnému okraji je perfektně jemné a z pizzy cítit, že byla předpečena v kamenné peci. Okraje jsou o něco tvrdší, ale jemné chroupání k závěru trojúhelníku už tak nějak patří k mraženým pizzám (čest výjimkám).
 
Ingredience: První zakousnutí, stejně jako i ty další, nás příjemně překvapilo. Vyvážená chuť všech surovin včetně šťavnatého sýru, výrazného rajčatového základu reprezentujícího se jemně drcenými rajčaty doplněného o jemně pikantní salám. Žampionů bychom však ocenili o něco více a vařená šunka se sice objevila pouze zřídka, ale její výběr není zrovna nejšťastnější.
 
Celkový dojem: Za méně než 40 korun přijme váš žaludek obstojný pokrm Předpečený v kamenné peci s dobrým těstem a přísadami, kterým nemáme téměř vůbec co vytknout. Navíc, obchodní řetězec nabízí velké množství druhů, takže si každý přijde na to své.

★★★★☆

 

Passionata Clasica Pizza Prosciutto

Ingredience: 6 % vepřová šunka, mozzarella/gouda, žampiony

Gramáž, kalorie, cena: 300g, 201 kcal/100g 201 30 Kč

I mražená pizza dokáže rozpálit naše chuťové pohárky! Otestovali jsme 10 druhů a toto jsou výsledky

 

Těsto: Ačkoliv jemné, tak víceméně fádní, mdlé, žádné. Nemáme k němu více co říct.
 
Ingredience: Kromě sladkého kečupu připomínajícího levnější pizza rohlíky a špatného sýru si tu toho moc neužijete. Občas se objeví nějaký ten kousek špatné šunky a ani ta paprika, která by zde zřejmě měla hrát roli zvýrazňování jinak fádního pocitu z jídla, byla mizerná.
 
Celkový dojem: Věděli jsme to a přece jsme to zkusili. Passionata vyhrává titul nejhorší mražené pizzy našeho žebříčku a určitě vám ji nedoporučujeme kupovat. Pokud máme být upřímní, její chuti dokáže potažmo konkurovat pizza rohlík z pekáren obchodních řetězců.

★☆☆☆☆

 

BONUS: Selection Slanina & smažená cibulka (Don Peppe)

Ingredience: 17 % slanina, 14,6 % smetanová omáčka, 4,8 % červená cibule, 3,6 % vypražená cibule

Gramáž, kalorie, cena: 410g, 260 kcal/100g, 50 Kč

I mražená pizza dokáže rozpálit naše chuťové pohárky! Otestovali jsme 10 druhů a toto jsou výsledky

 

Těsto: Ne příliš měkké, občasně křupavé. Ve srovnání s předchozími dobrotami by zřejmě neobstálo. Také máme pocit, že celý čas žvýkáme jen a pouze těsto s minimálním náznakem čehokoliv jiného.
 
Ingredience: Smetanový základ jako zajímavá změna bychom tolerovali jedině v případě hrubšího nátěru. Slaninka a cibulka jsou stejně nevýrazné. Podle fotografie se zdá, že je toho na pizze skutečně hojně, ale chuťové pohárky o tom nejsou zcela přesvědčeny.
 
Celkový dojem: Na závěr jsme se rozhodli tak trochu zaexperimentovat a okořenit náš test něčím nevšednějším, vymykajícím se zbytku. Pizza jako taková není až tak špatná, akorát působí dost suše. Je možné, že to bylo způsobeno blížícím se datem spotřeby a faktem, že se nám některé kousky slaniny přismahly navzdory nejkratší možnému doporučenému času pečení. Pokud vás kombinace smetana/slanina zaujala, vyzkoušejte ji a utvořte si názor sami.

★★½☆☆

 

 

Zobrazit galerii 9 galeria
Ktorá pizzuška vám imponuje najviac?
Guseppe Ham & Mushroom (Dr. Oetker)
679 hlasů
Americana Pizza, šunka mozzarella (Don Peppe)
95 hlasů
Ristorante Pizza Speciale Edizione (Dr. Oetker)
2425 hlasů
Casa di Mama, prosciutto Funghi (Dr. Oetker)
2028 hlasů
Trattoria Alfredo Deliziosa Prosciutto (Lidl)
420 hlasů
Tesco italian style HAM (Tesco)
110 hlasů
Buitoni La Pizzeria Prosciutto (Nestlé)
122 hlasů
Stone Baked Pizza Speciale (K Classic)
371 hlasů
Passionata Clasica Pizza Prosciutto
98 hlasů
BONUS: Selection Slanina & smažená cibulka (Don Peppe)
214 hlasů
Upozornit na chybu. Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět.
Ohodnoť článek
243
Sdílej článek
Hodnocení tohoto článku je dostupné jen s aktivním předplatným REFRESHER+.
Předplatit
Zrušit
Při hodnocení článku nastala chyba. Zkus se nově přihlásit a znovu ohodnotit článek.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
NAHORU
Nejčtenější
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.
Záleží nám na soukromí čtenářů. I z toho důvodu ti poskytujeme detailní informace o tom, jak využíváme soubory cookies a jiné technologie zabezpečující správné fungování a vývoj stránky. Pro víc informací si přečti naše Zásady ochrany osobních údajů , kde najdeš, jak používáme soubory cookies, případně se seznam s Podmínkami užívání portálu platnými od 24. 5. 2018. Zpracování cookies můžeš zabránit nebo změnit své preference v nastaveních internetového prohlížeče. Pro detailnější nastavení klikni na víc možností níže.
Upozornění na právo nastavení ochrany osobních údajů na Refresheru

Vzhledem k existujícím i chystaným změnám v zákonech ti dáváme možnost detailního nastavení zpracování osobních údajů a preferencí spojených s jejich zpracováním.

Přečti si možnosti, posuň zobrazení níže, nastav si své preference a klikni na tlačítko Souhlasím, když budeš chtít pokračovat na Refresher. Soubory cookies jsou důležitou součástí technologie v tvém prohlížeči. Jsou natolik důležité, že je budeme muset použít pro zapamatování si toho, že jsi toto okno potvrdil/a, v opačném případě bychom ti ho museli zobrazovat znovu a znovu.

Údaje, které zpracováváme, když používáš Refresher
Ze strany Refresheru sbíráme tyto osobní údaje:
 • Když navštívíš Refresher, uchováváme informace o tom, které články sis přečetl, identifikátory zařízení a prohlížeče, část IP adresy nebo IP adresu v případě přihlášení, soubory cookies a polohu.
 • Při přihlášení do účtu e-mailovou adresu.
Proč sbírá Refresher tyto údaje:
 • Ke zlepšení kvality našeho webu a vývoji nových webových služeb.
 • K provádění analýz a měření s cílem pochopit, jak je náš web využíván.
 • K tomu, abychom nezobrazovali obsah, který jsi už viděl.
 • Pro zobrazování přizpůsobeného obsahu, jako jsou například relevantnější články.
 • Pro schopnost identifikovat tě jako uživatele při přihlašování do svého účtu.
Sbíráme údaje pro partnery a reklamní sítě:
 • Identifikátory zařízení a prohlížeče, část IP adresy, soubory cookies a poloha.
Proč sbíráme tyto údaje pro partnery, třetí strany a reklamní sítě:
 • K tomu, aby mohli fungovat a zobrazovali relevantnější a užitečnější reklamy.
Seznam reklamních sítí a nastavení reklam

Nevyhnutelné osobní údaje – cookies – pro zobrazování reklam sbíráme pro následující společnosti:

Google (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)
formulář kontakt v souvislosti s osobními údaji >

AdForm (AdForm Aps,Wildersgade 10B, 1. Sal., DK-1408, Copenhagen, Denmark, ID: 26434815)
kontaktní údaje pro nejbližší pobočku >

Seznam (Seznam.cz, a.s, Radlická 3294/10, 150 00, Praha 5, 26168685)
kontaktní údaje pro nejbližší pobočku >

 

Možnost vypnout si personalizování reklam a sbírání osobních údajů pro jednotlivé partnery:

Upravit nastavení typů reklam Google - personalizování od společnosti Google

Upravit nastavení typů reklam AdForm - personalizování od společnosti AdForm

 

Svá nastavení pro všechny ostatní reklamní sítě, i ty, které na Refresheru nenajdeš, si můžeš prohlédnout na stránce youronlinechoices.com/uk/your-ad-choices

Měření a analýza návštěvnosti

Google, Služba Google Analytics (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)

Vlastníci webových stránek používají ke zlepšení funkčnosti svých stránek údaje shromážděné službou Google Analytics. Shromážďování údajů můžete deaktivovat tak, že si stáhnete a nainstalujete doplněk pro svůj prohlížeč.

Stáhnout doplněk pro prohlížeč

Gemius (Gemius s.r.o. Na Výsluní 201/13 100 00 Praha 10 Česká republika)

Společnost Gemius podobně jako služba Google Analytics vyhodnocuje a měří návštěvnost na některých webových stránkách. K měření využívá Cookies, které si můžeš deaktivovat ve svém prohlížeči.

Hotjar (Hotjar Limited, company number C 65490, Level 2, St Julian’s Business Centre, 3, Elia Zammit Street, St Julian’s STJ 1000, Malta)

Hotjar využíváme k analýze návštěvnosti a chování uživatelů. Vytváří nám mapu aktivity návštěvníků, a to na webových stránkách, které vizualizuje a vyhodnocuje. Tyto informace nejsou sbírány vždy, nikde nejsou spárovatelné s aktivitami uživatelů a není tedy možné identifikovat jednotlivce, ale Hotjar ti může nastavit soubory cookies.

Ovládací prvky související s prohlížečem

Nastavení souborů cookies

Soubory cookies jsou životně důležitou součástí technologie ve vašem prohlížeči a slouží ke zlepšení prostředí při používání internetu.

Pokud například na určitém webu nastavíte předvolený jazyk, soubory cookies pomohou prohlížeči zapamatovat si tuto volbu. Některé nebo všechny soubory cookies můžete též zablokovat, to ale může vést k narušení fungování některých funkcí na internetu.

Mnoho webů například vyžaduje zapnuté soubory cookies, když se chcete přihlásit.

Zásady ochrany osobních údajů
Další informace o tom, jak Refresher používá cookies ke zlepšení služeb
 • Přihlašování – pro účely přihlašování potřebujeme tvoji e-mailovou adresu.
 • Přizpůsobení – pro zjištění toho, co tě zajímá, vytváříme tvůj unikátní profil. Pokud nějaké informace posbíráme, najdeš je ve svých nastaveních soukromí a profil můžeš upravit, změnit nebo celé personalizování vymazat.
Jak změnit nastavení zpracování osobních údajů?

Pokud změníte názor, kdykoliv můžete tyto údaje změnit na adrese https://refresher.cz/nastavenia/sukromie.
Pokud toto okno nechceš vídat, když nás navštívíš z jiného zařízení nebo prohlížeče, přihlas se a tvé preference si zapamatujeme.