Pátek 27. 4. 2018 svátek má Jaroslav

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: theblockchain

Za 3 dny vydělal 210 tisíc dolarů v kryptoměně díky prodeji virtuálních koček. Ethereum otevřelo muži nové životní dveře

Animované kočičky Crypto Kitties jsou populární hrou milovníků kryptoměn.

31. prosinec 2017, 13:40
31. prosinec 2017, 13:40

Animované kočičky Crypto Kitties jsou populární hrou milovníků kryptoměn.

Nejznámější kryptoměny jako Bitcoin či Ethereum se postupem času proměnily spíše na investiční příležitosti než použitelná platidla ve skutečném světě, ale i díky této přeměně vznikl přibližně před měsícem nápad s názvem Crypto Kitties. Kočky měly na internetu vždy úspěch, a tak si parta vývojářů řekla, že i lidé v kryptoměně by své virtuální peníze mohli chtít vyměnit za propracované virtuální kočky.

 

Na první pohled jednoduchý nápad začal velmi rychle růst a po měsíci existence už lidé do koček investovali více než 20 milionů dolarů, avšak ve světě Crypto Kitties existuje jako platidlo pouze Ether. Také prostřednictvím animovaných koček se vývojáři snaží přiblížit kryptoměny široké veřejnosti, přičemž samotné kočky mají několik využití.

 

Existují miliardy různých koček, které mohou vzniknout křížením těch stávajících, a každá nová kočka zdědí po svých rodičích více či méně vzácné vlastnosti, díky čemuž má vyšší nebo nižší hodnotu. Největší zájem je přitom pochopitelně o kočky z první generace, které jsou nejvzácnější a lidé jsou ochotni investovat desítky tisíc dolarů, aby mohli jednu z nich vlastnit.

 Za 3 dny vydělal 210 tisíc dolarů v kryptoměně díky prodeji virtuálních koček. Ethereum otevřelo muži nové životní dveře

 

Nevinná hra se rychle změnila na zlatý důl, protože prvních 100 Founder Cats, což byly kočky vytvořeny vývojářským týmem na získání kapitálu, se sice zpočátku prodávaly za 250, 50 až 10 kusů Etheru, avšak původní Crypto Kitties se rychle vyprodaly jako investiční příležitost a ve správném čase na správném místě byl i uživatel vystupující pod jménem Dapper Kittie. Do světa kryptoměn vstoupil ještě v roce 2012 a i když se mu kočky zdály jako prvoplánová záležitost, vývoj na trhu sledoval až do momentu, kdy měl příležitost nakoupit pár z nich.

 

Nejenže koupil několik Founder Cats, ale později zavítal i na sekundární trh a během tří dnů díky šikovným tahům vydělal 462 kusů Etheru, které měly v té chvíli hodnotu přibližně 210 tisíc dolarů a později narostla ještě výše. Naši prarodiče by zřejmě nikdy neřekli, že lidé budou vydělávat statisíce či miliony prodejem animovaných koček na internetu, ale budoucnost patří připraveným a Dapper Kittie jím skutečně byl.

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse6 komentářů
Diskuse je jen pro přihlášené
6 komentářů
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
frikando1. leden 2018, 17:40

Rekl bych, ze co se týče kryptomen, tak je to system jako je Pyramyda.Nafouknuta bublina.A ten kdo kupuje kocky na obrazku?? Dejte radsi ty penize potrebnejsim..

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Jozef Mrkva31. prosinec 2017, 15:56

Zarábajú tvorcovia mien, +24/7 posadnutý jedinci za vidinou zisku obetujú svoj čas v prospech tohoto šialenstva, ostatná bedač len dotuje tých predošlých.

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
budovi31. prosinec 2017, 17:01

niektori to nazyvaju pyramidovou hrou ci ponzi :D aj tak ten kto ma tych minci vela rozhoduje o jej hodnote/cene

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
budovi31. prosinec 2017, 14:39

stale ide o to ze ci kryptomeny casom nahradia fiat penaize aj paltenie s nimy, alebo to bude len niekto brat ako vidinu zarobku ze to potom preda, teda zameni za dolare? cosi myslite?

-1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
kentuckysko31. prosinec 2017, 14:54

si sa naucil nove slovo?

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
budovi31. prosinec 2017, 15:07

napis co si myslis ty?

0 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější