Úterý 24. 4. 2018 svátek má Jiří

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Drzé a pikantní ilustrace si utahují z některých žen. Mnoho z nich je ovládáno sociálními sítěmi a snahou být populární

Ruský umělec si v některých dílech nebere servítky.

3. leden 2018, 11:36
3. leden 2018, 11:36

Ruský umělec si v některých dílech nebere servítky.

Samozřejmě, výtvarné umění je v některých případech pořádně kontroverzním tématem a to, co si někdo zamiluje může jiný z duše nenávidět. Ať už jde o vnímání kvality provedení, samotné vyobrazené předměty nebo o zprávu a poselství, které se snaží obraz či malba vyjádřit.

Zatímco některé skupiny lidí milují netradiční a odvážná výtvarná díla reprezentující talentované představitele dnešního moderního umění, další mohou jejich kousky odsuzovat a nazývat je prvoplánovými, bez pointy či dokonce levnými a zbytečnými.

 

Podobnými scénáři si prochází i známý ruský umělec Sergej Išmajev, který se rozhodl pravidelně publikovat svá originální a propracovaná díla, kde na pravidelné bázi hrají hlavní roli ženské karikatury. Některá z jeho děl se snaží poukázat na bizarnost a falešnost dnešní doby spojené se sociálními sítěmi a touhou být populární, jiné zase připomínají jeho vlastní příhody.

 

A jak už to bývá, tisíce lidí si Sergeje opravdu oblíbily a dokazuje to i úctyhodné číslo téměř 70 tisíců followerů, podle kterých jsou jeho díla důmyslná, poutavá, přitažlivá a odvážná, ale najdou se i odpůrci. Podle nich tvoří Sergej úplné hlouposti. Tvůj názor však rozhodně nechceme ovlivňovat, a tak se raději rovnou vrhněme na prohlídku děl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Nejčtenější