Neděle 22. 4. 2018 svátek má Evženie

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: YouTube.com/Britains Got Talent

Kouzelník v britské talentové show rozplakal porotu i moderátory a vysloužil si zlatý bzučák

Jedno z nejdojemnějších vystoupení v historii talentových soutěží.

15. duben 2018, 23:12

Jedno z nejdojemnějších vystoupení v historii talentových soutěží.

Pokud sledujete na YouTube vystoupení ze zahraničních, hlavně tedy britských a amerických talentových soutěží, tak víte, že se tam kouzelníkům daří. Mnoho z nich se díky svým vystoupením na castinzích stane okamžitými favority na celkové vítězství a některým se to i podařilo. 

 

Další takový adept na výhru se představil v britském talentu a jeho jméno je Marc Spellmann. 46letý kouzelník zapojil, jak jsme již u podobných vystoupeních zvyklí, i samotnou porotu a jak se později ukázalo, i svou manželku s dcerkou. 

 

Postupně požádal každého porotce, aby mu pomohl, ať už výběrem karty nebo uspořádáním Rubikovy kostky. Následně se Marc obrátil zády porotě i obecenstvu, aby se na obrazovce mohla objevit jeho předpověď.

 

 

 

Když se však na obrazovce začaly zobrazovat jednotlivé věty a následné videonahrávky, porotě i moderátorům se tlačily do očí slzy. Marc totiž nepředvedl jen jeho triky, ale řekl nám i svůj příběh, který nenechal nikoho chladným. Dozvěděli jsme se o jeho manželce, které během těhotenství diagnostikovali rakovinu a Isabella, která se chtěla dostat na tento svět, musela bojovat i s léčbou pomocí chemoterapie. 

 

Naštěstí vše dobře dopadlo, manželka rakovinu porazila, Isabella se narodila zdravá, a právě ona předpověděla věci, které se staly během březnového vystoupení. To zasáhlo nejvíce dvojici moderátorů Anta a Deca, kteří neváhali a stiskli zlatý bzučák, čímž Marca poslali rovnou do semifinále.

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse1 komentář
Diskuse je jen pro přihlášené
1 komentář
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
TvojaBabka16. duben 2018, 8:11

Toto úprimne nenávidím na šou z UK a USA. To brnkanie na city, keď niekto nevie ako zaujať schopnosťami, tak príde so srdcervúcim príbehom, častokrát vymysleným, alebo aspoň zdramatizovaným. Američania to dokonca trepali už aj do Ninja Factor-u. Nech tam je šou o varení, stavaní mostov, skokoch do vody - väčšina času sa rozoberá kto čo s kým kedy urobil koho opustila manželka, ako ochorel, ako bolo jeho dieťa šikanované, či mu v destve vypadol gaštan z vrecka. Každý má nejaký svoj príbeh, ale tie nech si nechajú pre reflex alebo modré z neba, nie je fér voči konkurencii aby v súťaži postúpil/vyhral niekto len kvôli jeho dramatickému príbehu.

6 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější