Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Pondělí 16. 12. 2019 svátek má Albína

hledej na refresheru

Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Umění - Architektura
1
Richard Balog
20. srpen 2018, 11:27

Severně od Pražského hradu můžete vlastnit bydlení jako vystřižené z architektonického magazínu

Projekt unikátní rodinné nízkoenergetické vily ve funkcionalistickém stylu od renomovaných architektů Martina Kareše a Roberta Raise je navržený pro jižní svažitý pozemek o velkorysé výměře a s úžasným výhledem do Šáreckého údolí.

Richard Balog
20. srpen 2018, 11:27
Severně od Pražského hradu můžete vlastnit bydlení jako vystřižené z architektonického magazínu
Zdroj: svoboda-williams.com
Musíš být přihlášený/á, abys mohl/a uložit článek.
Nepodarilo sa uložiť zmeny. Skús sa nanovo prihlásiť a zopakovat akciu.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
1
Uložit na později.
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.

Lokalita tohoto skvostu umožní komfortní bydlení s rychlou dostupností jak do centra města, tak na letiště. Pravomoc stavebních povolení a projekt jsou součástí kupní ceny. Majitel nabízí možnost také výstavbu vily na klíč.

 

Srdcem vily se podle návrhu stane prostorný obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a velkoformátových posuvnými okny na krytou zahradní terasu. V přízemí dále bude relaxační zóna se saunou, pracovna/pokoj pro hosty, koupelna, šatna a centrální hala. První patro bude tvořit hlavní ložnice s en-suite koupelnou a šatnou, 2 ložnice, další koupelna, samostatná toaleta a galerie se vstupem na terasu. Suterén poskytne prostor například pro domácí kino, komoru, technickou místnost a garáž pro 3 vozy.

 

Vila je v souladu se současnými trendy navržena jako nízkoenergetický dům s výtahem, s minimálními provozními náklady a je šetrná k životnímu prostředí. Návrh počítá s tepelným čerpadlem, podlahovým táním a kontrolovaným větráním pomocí rekuperace tepla.

 

Pozemek situovaný na kraji vilové čtvrti v oblíbené čtvrti Praha 6 - Dejvice, v příjemné lokalitě přírodního parku Šárka-Lysolaje poskytuje absolutní klid, čistý vzduch a dostatek soukromí A stejně tak i rychlou dojezdovou vzdálenost do centra Prahy i na letiště.

 

Blízké autobusové spoje jezdí pár minut ke stanici metra A Bořislavka nebo Dejvická. Okolí protkané cyklistickými i turistickými trasami nabízí dostatek příležitostí ke sportu i relaxaci. Na pozemek je zavedena přípojka elektřiny, vody a kanalizace a až k němu vede asfaltová příjezdová komunikace.

 

Více podobných nemovitostí najdete na stránce realitní kanceláře Svoboda & Williams. 

 

Zobrazit galerii 12 galeria

  

Pozemek: 1295 m²

Zastavěná plocha: 150 m²

Obytná plocha: 334 m²

Cena: Na vyžádání (paní Eva Prašivková)

 

V případě, že víte i o jiných architektonických nebo designérských studiích z našich končin, která jsou hodné pozornosti širšího publika, tak neváhejte a pošlete nám tip na e-mailovou adresu uvedenou v profilu výše. Děkujeme za podporu!

 

Ohodnoť článek
28
Sdílej článek
Hodnocení tohoto článku je dostupné jen s aktivním předplatným REFRESHER+.
Předplatit
Zrušit
Při hodnocení článku nastala chyba. Zkus se nově přihlásit a znovu ohodnotit článek.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
NAHORU
Nejčtenější