Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Čtvrtek 12. 12. 2019 svátek má Simona

hledej na refresheru

Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Musíš být přihlášený/á, abys mohl/a uložit článek.
Nepodarilo sa uložiť zmeny. Skús sa nanovo prihlásiť a zopakovat akciu.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
1
Uložit na později.
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Hudba - Zahraniční
1
Viktor Kniš
20. únor 2019, 10:26

Ariana Grande přepisuje historii. Je nejúspěšnější interpretkou na světě, vyrovnala se The Beatles

Krásná zpěvačka sice prožila náročné období, ale teď si s novým albem užívá pozornost, kterou se nepodařilo upoutat ani světovým raperkám.

Viktor Kniš
20. únor 2019, 10:26

Ariana Grande je v současnosti nejpopulárnější zpěvačkou na světě, ale její cesta za úspěchem byla plná neštěstí a smutku. Právě během jejího koncertu se odehrálo neštěstí v Manchesteru, při němž zahynuly desítky lidí a následně ještě svět sledoval, jak ji nepřející fanoušci obviňují ze sebevraždy expřítele Mac Millera.

 

I přesto se dokázala intenzivně věnovat tvorbě a ještě v minulém roce představila album Sweetener, kde jí hostovaly kapacity jako Pharrell Williams nebo Nicki Minaj. Před přibližně týdnem přišlo další sólové album, tentokrát s názvem thank u, next. Už titulní skladba se těšila extrémnímu zájmu, ale celý projekt rozpoutal mezi fanoušky šílenství, který má za následek velmi zásadní rekord.

 

V prestižním žebříčku Billboard Hot 100 měla během aktuálního týdne mezi 40 nejlepšími 11 skladeb, přičemž se jich na albu nachází 12. Ta poslední je na 48. místě.

 

Co se týče nejlepší čtyřicítky, předtím držela rekord Cardi B s 9 skladbami. Z mužských interpretů drží rekord Drizzy s projektem Scorpion. Mezi 40 nejlepších dokázal dostat 21 skladeb.

 

To však pro Arianu není všechno. Jelikož se jí podařilo dostat na první tři příčky, stává se druhou na světě a sólově první interpretkou, která to dokázala. Prvními jsou The Beatles.

  

Ohodnoť článek
3
Sdílej článek
Hodnocení tohoto článku je dostupné jen s aktivním předplatným REFRESHER+.
Předplatit
Zrušit
Při hodnocení článku nastala chyba. Zkus se nově přihlásit a znovu ohodnotit článek.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
News
18:53
Rusku hoří jeho jediná letadlová loď. Zřejmě ji podpálili svářeči Rusku hoří jeho jediná letadlová loď. Zřejmě ji podpálili svářeči.
18:05
Donald Trump se opět naváží do Grety Thunberg, prý má zapracovat na zvládání hněvu. Aktivistka trefně zareagovala Donald Trump se opět naváží do Grety Thunberg, prý má zapracovat na zvládání hněvu. Aktivistka trefně zareagovala.
15:23
Nový Zéland bude potřebovat 120 metrů čtverečních kůže. Důvodem jsou transplantace v případě zraněných po výbuchu sopky White Island.
14:40
Daniel Radcliffe jako aktivista, kterého uvěznili v Jižní Africe. Sleduj trailer k filmu Escape from Pretoria Daniel Radcliffe jako aktivista, kterého uvěznili v Jižní Africe. Sleduj trailer k filmu Escape from Pretoria.
Nejčtenější