Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Sport
0
Adam Novosad
5. březen 2019, 21:53

Vyprovodil Ajax španělský Real Madrid z Ligy mistrů už v prvním poločase? Nizozemci možná velkoklub pokořili rychlými góly

Fotbalisté Ajaxu vyběhli na trávník s obrovskou motivací.

Real Madrid zažil za uplynulý týden dvě potupné prohry od největšího rivala FC Barcelona a ani v Lize mistrů ho nečekal lehký soupeř. Nizozemský Ajax Amsterdam hrál v prvním zápase osmifinále proti Madridskému celku na vysoké úrovni, Real podle mnohých fanoušků zvítězil se štěstím a o všem se mělo rozhodnout až na Santiago Bernabeu.

Ajax vyběhl do zápasu s obrovským nasazením, což se vyplatilo hned v 7. minutě. Po zpětné přihrávce parádně namířil Hakim Ziyech a otevíral skóre zápasu. Stav dvojzápasu byl v té chvíli 2:2, avšak Real stále postupoval, protože na hřišti soupeře dokázal vstřelit dva góly. Situace se však zanedlouho změnila.

Ofenzíva Ajaxu předváděla parádní výkon, v jejím čele se střídali Tadić, Neres i střelec Ziyech a spolupráce se vyplatila. Po parádní akci Tadiće, kdy si vychutnal několik hráčů Realu a přidal i efektní otočku na styl Zidana, přihrál přímo před bránu odkrytému Neresovi a ten si už madridského brankáře vychutnal gólem na 0:2.