Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Úterý 15. 10. 2019 svátek má Tereza, Terezie

hledej na refresheru

Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
Musíš být přihlášený/á, abys mohl/a uložit článek.
Nepodarilo sa uložiť zmeny. Skús sa nanovo prihlásiť a zopakovat akciu.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
0
Uložit na později.
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Cinema - Filmy
0
Adam Novosad
19. březen 2019, 0:49

Sexuální vztah Brumbála a Grindelwalda kritizují fanoušci na sociálních sítích. Prohlášení J. K. Rowling nepotěšilo každého

J. K. Rowlingová musí čelit vlně kritiky ze strany některých lidí.

Adam Novosad
19. březen 2019, 0:49

Autorka Harryho Pottera rozpoutala svými nejnovějšími vyjádřeními pořádné šílenství na sociálních sítích. I my jsme tě před pár dny informovali, že J. K. Rowlingová uvedla na pravou míru, jak vypadal vztah dvou čarodějů Brumbála a Grindelwalda, protože fanoušci spekulovali o homosexuální náklonnosti obou mužů již dlouhá léta.

 

Samotnou homosexualitu přitom J. K. Rowling potvrdila dříve, jenže v bonusovém obsahu v rámci nového filmu o Fantastických zvířatech spisovatelka otevřeně přiznala, že čarodějové měli i intenzivní sexuální vztah. Nechtěla se sice soustředit na sexuální stránku vztahu, to však podle CNN nebrali v úvahu mnozí lidé na Twitteru, kteří se do autorky hned pustili.

 

 

 

Kritika se objevila i v našich zeměpisných šířkách. Nejenže se našly takové kritické vzkazy na Twitteru, ale kdybys zajel do sekce komentářů pod prvotním článkem, našel bys tam převážně negativní vzkazy konstatující, že J. K. Rowling prý má jen neustálou potřebu zaujmout, a tak tentokrát využila vztah Brumbála a Grindelwalda.

 

Na Twitteru díky tomu vznikla hromada vtipů o tom, jak nikdo nemluví a nežádá absolutně nic, ale spisovatelka i tak popisuje tento homosexuální vztah stále detailněji a detailněji.

  

Jak ale píše i jedna kritička, homosexualita Brumbála nebyla nikdy vytvořena uměle médii či tlakem fanoušků. J. K. Rowling jeho sexuální orientaci odhalila už v roce 2007 pro skupinu čtenářů, o čemž si můžeš přečíst více v tomto úryvku.

 


Ohodnoť článek
1
Sdílej článek
Hodnocení tohoto článku je dostupné jen s aktivním předplatným REFRESHER+.
Předplatit
Zrušit
Při hodnocení článku nastala chyba. Zkus se nově přihlásit a znovu ohodnotit článek.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK

Jako neregistrovaný jsi tento měsíc přečetl už 1/40 článků. Přihlas se pro neomezený přístup. Jako neregistrovaný jsi přečetl už 1/40 článků za měsíc. PŘIHLÁSIT / REGISTROVAT PŘIHLÁSIT
Nejčtenější