Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Neděle 8. 12. 2019 svátek má Květoslava

hledej na refresheru

Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
Musíš být přihlášený/á, abys mohl/a uložit článek.
Nepodarilo sa uložiť zmeny. Skús sa nanovo prihlásiť a zopakovat akciu.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
1
Uložit na později.
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Hudba - Zahraniční
1
Viktor Kniš
20. duben 2019, 19:31

Ariana Grande je zebra, Bieber pavián a Snoop Dogg konopná rostlina. Rapem a zpěvem bojují desítky interpretů za naši planetu

Lil Dickymu se podařilo na jednu skladbu dostat více než 30 nejlepších interpretů na světě. Všichni se spojili pro dobrou věc a upozornili tak na nebezpečí klimatických změn.

Viktor Kniš
20. duben 2019, 19:31

 

Lil Dicky je na rozdíl od svých kolegů mnohem sofistikovanějším interpretem, který si dal tentokrát námahu vytvořit skladbu, kde hostuje až 30 interpretů. S cílem poukázat na environmentální problémy oslovil i kapacity jako Katy Perry, Ed Sheeran či John Legend.

 

Výsledkem je píseň Earth, která hned dostává i animovaný vizuál připomínající Lvího krále. Děj sice začíná v reálném světě, po pár desítkách vteřin se však dostáváme do toho pohádkového a máme možnost vidět Arianu jako zebru, Justina Biebera jako paviána a Snoop Dogga jako marihuanový keř. Kanye West se sice do iniciativy nezapojil, Kevin Hart ho však dokázal napodobit přímo dokonale.

 

Celý tento projekt vznikl ve spolupráci s nadací Leonarda DiCapria, která bojuje za to, aby si lidé uvědomovali environmentální problémy týkající se naší planety a chovali se k ní šetrněji.

 

Ohodnoť článek
30
Sdílej článek
Hodnocení tohoto článku je dostupné jen s aktivním předplatným REFRESHER+.
Předplatit
Zrušit
Při hodnocení článku nastala chyba. Zkus se nově přihlásit a znovu ohodnotit článek.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
News
Sobota 7. 12. 2019
20:04
19:14
Greta Thunberg opět kritizuje světové lídry, její páteční stávky byly zbytečné. Lidé kvůli klimatickým změnám umírají dál.
18:14
Primátorka Prešova chybně informovala o devíti obětech tragédie. Sedm je nalezeno, osmé tělo zatím nenašli (Aktualizováno) Primátorka Prešova chybně informovala o devíti obětech tragédie. Sedm je nalezeno, osmé tělo zatím nenašli. (Aktualizováno)
17:52
Rihanna vydělala v roce 2019 desítky milionů bez jediné skladby. Kolik vydělali nejbohatší hudebníci za posledních 12 měsíců?
NAHORU
Nejčtenější