Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Čtvrtek 12. 12. 2019 svátek má Simona

hledej na refresheru

Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Musíš být přihlášený/á, abys mohl/a uložit článek.
Nepodarilo sa uložiť zmeny. Skús sa nanovo prihlásiť a zopakovat akciu.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
0
Uložit na později.
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Tech - Software
0
Daniel Mikolášik
3. červen 2019, 14:45

Spotify by měl přinést novinku, díky níž budeš moci poslouchat hudbu s přáteli ve skupině

Social Listening přinese zcela nové zážitky z poslechu hudby.

Daniel Mikolášik
3. červen 2019, 14:45

Streamovací služba Spotify by měla podle nejnovějších informací portálu Techcrunch pro uživatele připravovat úplnou novinku, díky níž bys mohl poslouchat své oblíbené písničky spolu s přáteli prostřednictvím vlastní skupiny. Hudební aplikace se tak opět odlišuje od konkurenčních platforem jako Apple Music, YouTube Music či Tidal.

 

Funkce by se údajně měla nazývat Social Listening a podle dostupných informací bude seskupovat vybrané přátele do jedné skupiny, v jejímž rámci by každý uživatel mohl v reálném čase ovládat hudební menu a pouštět skladby všem připojeným. Do dané skupiny by se dalo dostat buď díky naskenovanému QR kódu, nebo přes unikátní odkaz.

 

 

V současnosti disponuje aplikace playlisty, které může kdokoliv vytvořit a také umožňuje komukoliv si je přehrát. Rozdíl mezi tímto způsobem streamování a novou funkcí spočívá právě ve fungování v reálném čase a v přístupu jen pozvaných uživatelů.

 

Novinka však dosud nebyla nijak oficiálně představena a mluvčí společnosti se odmítl k zjištěním vyjádřit. Podle technologické analytičky Jane Wong se chystaná funkcionalita aktuálně nachází hluboko ve zdrojovém kódu aplikace a dostupná je výlučně jen pro zaměstnance Spotify.

 

Ohodnoť článek
0
Sdílej článek
Hodnocení tohoto článku je dostupné jen s aktivním předplatným REFRESHER+.
Předplatit
Zrušit
Při hodnocení článku nastala chyba. Zkus se nově přihlásit a znovu ohodnotit článek.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
News
19:35
1 400 metrů čtverečních a 3 podlaží v historické budově. Praha odkrývá další poklad 1 400 metrů čtverečních a 3 podlaží v historické budově. Praha odkrývá další poklad.
18:53
Rusku hoří jeho jediná letadlová loď. Zřejmě ji podpálili svářeči Rusku hoří jeho jediná letadlová loď. Zřejmě ji podpálili svářeči.
18:05
Donald Trump se opět naváží do Grety Thunberg, prý má zapracovat na zvládání hněvu. Aktivistka trefně zareagovala Donald Trump se opět naváží do Grety Thunberg, prý má zapracovat na zvládání hněvu. Aktivistka trefně zareagovala.
15:23
Nový Zéland bude potřebovat 120 metrů čtverečních kůže. Důvodem jsou transplantace v případě zraněných po výbuchu sopky White Island.
14:40
Daniel Radcliffe jako aktivista, kterého uvěznili v Jižní Africe. Sleduj trailer k filmu Escape from Pretoria Daniel Radcliffe jako aktivista, kterého uvěznili v Jižní Africe. Sleduj trailer k filmu Escape from Pretoria.
NAHORU
Nejčtenější