23. srpna 2020 22:52
Čas čtení 0:26
Viktor Kniš

Bayern Mnichov vítězí v Lize Mistrů. Neymarovo PSG nevstřelilo ani gól

Po napínavém utkání známe vítězů Ligy mistrů, kterou dohrávaly týmy za omezených podmínek bez diváků na stadionu.

Bayern Mnichov získává v pořadí šestý titul v Lize Mistrů a potvrzuje tak skvělou formu z uplynulé sezóny, která byla poznamenána pandemií. V napínavém finále si dokázal německý klub poradit s PSG sice jen těsně 1:0, přesto měl minimálně v druhé části optickou převahu.

O klíčový brankový moment se postaral v 59. minutě Kingsley Coman, který soupeře překonal hlavou, ještě během první poloviny Robert Lewandowski nastřelil tyč. Na druhé straně nevyužil tutovky krátce před přestávkou Kylian Mbappé. Neymar nepotvrdil pozici lídra pařížského výběru.