hledej na refresheru

Nahlášení obsahu

Nahlašování komentáře prosím vykonejte přímo pod předmětným komentářem kliknutím na text „Nahlásit“, nebo ikonku trojúhelníku/vykříčníku.

Připojit soubor

Proč je potřeba obsah nahlašovat? Jako na většině webových stránek a v online dostupných službách, i u nás mohou uživatelé přispívat obsahem v různé formě. Vzhledem k vysokému počtu aktivních uživatelů a popularitu stránky na naší stránce přibývá značné množství příspěvků a komentářů. Nejsme zpravodajský portál, tradiční médium, nesedíme v jedné místnosti a neřídíme přispěvatele, ale jsme spíše blogová platforma pro různé autory, které sdružujeme pod jednou virtuální střechou.

Dbáme na dodržování všech zákonů a chceme, aby byl veškerý obsah na stránce v pořádku. Máme svá pravidla, ale nedokážeme zkontrolovat obsah, který je přidávaný na stránku. Proto se spoléháme na návštěvníky, kterým i touto cestou dáváme prostor k nahlášení jakéhokoliv sporného obsahu. Každé nahlášení starostlivě prověříme, ihned konáme. Vaše nahlášení se od nás dočká zpětné vazby ve formě odpovědi na vaši emailovou adresu.