hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Nahlášení obsahu

Nahlašování komentáře prosím vykonejte přímo pod předmětným komentářem kliknutím na text „Nahlásit“, nebo ikonku trojúhelníku/vykříčníku.

Připojit soubor

Proč je potřeba obsah nahlašovat? Jako na většině webových stránek a v online dostupných službách, i u nás mohou uživatelé přispívat obsahem v různé formě. Vzhledem k vysokému počtu aktivních uživatelů a popularitu stránky na naší stránce přibývá značné množství příspěvků a komentářů. Nejsme zpravodajský portál, tradiční médium, nesedíme v jedné místnosti a neřídíme přispěvatele, ale jsme spíše blogová platforma pro různé autory, které sdružujeme pod jednou virtuální střechou.

Dbáme na dodržování všech zákonů a chceme, aby byl veškerý obsah na stránce v pořádku. Máme svá pravidla, ale nedokážeme zkontrolovat obsah, který je přidávaný na stránku. Proto se spoléháme na návštěvníky, kterým i touto cestou dáváme prostor k nahlášení jakéhokoliv sporného obsahu. Každé nahlášení starostlivě prověříme, ihned konáme. Vaše nahlášení se od nás dočká zpětné vazby ve formě odpovědi na vaši emailovou adresu.