Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
News
Úterý 23. 2. 2021
15:48
Valheim je na Steamu 5. nejhranější hrou v historii. Vikinské dobrodružství si najednou zapíná více než půl milionu hráčů.Valheim je na Steamu 5. nejhranější hrou v historii. Vikinské dobrodružství si najednou zapíná více než půl milionu hráčů.
9:54
Tekashi se na Instagramu chlubí řetízkem za milion dolarů. Baví se na účet těch, kteří je mají tenčí.Tekashi se na Instagramu chlubí řetízkem za milion dolarů. Baví se na účet těch, kteří je mají tenčí.
8:20
Huawei Mate X2 je tady. Změnil filozofii a má praktičtější otevírání jako kniha.Huawei Mate X2 je tady. Změnil filozofii a má praktičtější otevírání jako kniha.
7:30
Slavné duo Daft Punk končí. S fanoušky se rozloučili videem na YouTube.Slavné duo Daft Punk končí. S fanoušky se rozloučili videem na YouTube.
Pondělí 22. 2. 2021
18:10
Protesty proti uvěznění rapera trvají v Barceloně už 6 dní. Demonstranti dělají nepořádek v ulicích.Protesty proti uvěznění rapera trvají v Barceloně už 6 dní. Demonstranti dělají nepořádek v ulicích.
17:49
Mladík se hrudníkem napíchl na klacek ve sněhu, údajně sjížděl svah po zadku.Mladík se hrudníkem napíchl na klacek ve sněhu, údajně sjížděl svah po zadku.
Domů
Feed
Nej
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.