Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
News
9:39
ÚVN odeslala Senátu odpovědi na otázky o zdraví prezidenta Zemana. Obsah zprávy nebude ze zákonných důvodů zveřejněn. (ČT24)
9:28
Mezinárodní vesmírná stanice byla nečekaně vykloněna z letové osy. Testovací zážeh motorů ruské lodě trval příliš dlouho.Mezinárodní vesmírná stanice byla nečekaně vykloněna z letové osy. Testovací zážeh motorů ruské lodě trval příliš dlouho.
8:33
Vědci v laboratoři dosáhli nejnižší změřené teploty v historii země. Dostali se na 38 biliontin Kelvina nad absolutní nulou.Vědci v laboratoři dosáhli nejnižší změřené teploty v historii země. Dostali se na 38 biliontin Kelvina nad absolutní nulou.
8:04
Demi Lovato vadí, jak se označují bytosti z jiných planet. Slovo „alien“ považují za urážlivé.Demi Lovato vadí, jak se označují bytosti z jiných planet. Slovo „alien“ považují za urážlivé.
Neděle 17. 10. 2021
18:50
Rusko je prvním národem, který ve vesmíru natáčel hraný film. Posádka se štábem se úspěšně vrátila na Zemi.Rusko je prvním národem, který ve vesmíru natáčel hraný film. Posádka se štábem se úspěšně vrátila na Zemi.
14:29
Vídeňské centrum cestovního ruchu si založilo vlastní účet na Onlyfans. Protestuje proti cenzuře nahoty v uměleckých dílech.Vídeňské centrum cestovního ruchu si založilo vlastní účet na Onlyfans. Protestuje proti cenzuře nahoty v uměleckých dílech.
12:05
Robert Pattinson je Batman! Sleduj strhující trailer na temného rytíře Gothamu.Robert Pattinson je Batman! Sleduj strhující trailer na temného rytíře Gothamu.
11:38
Bývalý manžel podpálil influencerku během jejího livestreamu. Hvězda sociálních sítí zemřela po dvou týdnech v nemocnici.Bývalý manžel podpálil influencerku během jejího livestreamu. Hvězda sociálních sítí zemřela po dvou týdnech v nemocnici.
Domů
Feed
Nej
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.
Zavřít