Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
News
Úterý 8. 6. 2021
15:06
Weby po celém světě zažily masivní výpadek. Twitch, Reddit, The New York Times a další byli více než hodinu offline.Weby po celém světě zažily masivní výpadek. Twitch, Reddit, The New York Times a další byli více než hodinu offline.
14:13
K očkování se registrovala polovina Čechů. Mladí s vakcinací otálejí, riziková skupina ji využila takřka naplno.K očkování se registrovala polovina Čechů. Mladí s vakcinací otálejí, riziková skupina ji využila takřka naplno.
9:40
7:31
Apple představil nový iOS 15, watchOS 8 a MacOS Monterey. Uživatelé se mohou těšit na velké změny.Apple představil nový iOS 15, watchOS 8 a MacOS Monterey. Uživatelé se mohou těšit na velké změny.
Pondělí 7. 6. 2021
20:30
Česká příroda nezvládá nápor turistů. Některá místa se proto zavírají a jiná omezují množství turistů.Česká příroda nezvládá nápor turistů. Některá místa se proto zavírají a jiná omezují množství turistů.
18:49
Právnickou fakultu zaplavily žluté plakáty s výstražným trojúhelníkem. „Mlčení neznamená ano,“ hlásají některé z nich.Právnickou fakultu zaplavily žluté plakáty s výstražným trojúhelníkem. „Mlčení neznamená ano,“ hlásají některé z nich.
17:26
Domů
Feed
Nej
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.
Zavřít