Ben se připravuje na největší koncert své kariéry, který se uskuteční 7. června na stadionu Eden.
Pro své fanoušky a fanynky si připravil k této příležitosti exkluzivní kolekci merche, která obsahuje tři jedinečné designy.
Jedna z nich nese název „Malý Ben“ a je na ní fotografie z jeho dětství. „Je to fotka z mých narozenin, kdy jsem v roce 1996 dostal lístky na koncert Michaela Jacksona v Praze,“ vzpomíná Ben.
Druhý návrh, který bude k dispozici výhradně na stadionu, prý symbolizuje hrdost a sílu, s níž chce tento výjimečný večer prožít.
Zároveň však „neodhaluje nic, co je skryto za zdmi stadionu“ – zůstává mezi ním a diváky.
Třetí merch je založen na slovní hříčce. Na všech třech návrzích Ben spolupracoval s designérem Matějem Lichterem.
Vstupenky na koncert jsou již vyprodané, takže pokud se na něj ještě chcete dostat, doporučujeme sledovat oficiální a ověřené přeprodejní platformy.