Oktagon se v sobotu vrátil na fotbalový stadion na Edenu, kde Karlos Vémola v hlavním zápase porazil Attilu Végha, čímž završil trilogii století.
Vémola po boji přiznal, že byl chvíli v problémech a po úderech od Attily má nateklý obličej, odnesl si i tržnou ránu na nose. Rivala ale porazil a zvedl nad hlavu pás Oktagon Infinity.
Turnaj ale nabídl spoustu dalších zápasů. Ten první ovládl Jan Stanovský, který ukončil soupeře ve třetím kole.
Krev prolil i David Hošek, kterému však kvůli ošklivému cutu nedovolil lékař dále pokračovat a zápas tak vyhrál Jamie Cordero.
Jedním z vrcholů byl i návrat Ivana Buchingera, který ve druhém kole uškrtil nebezpečného ranaře Vlada Lengála.
V hlavním předzápase porazil Makhmud Muradov českou hvězdu Patrika Kincla a stal se držitelem prozatímního pásu ve střední váze.
Součástí akce byla i velkolepá halftime show v podání Rychlých kluků.
Podrobný článek o celém turnaji a jednotlivých zápasech si můžeš přečíst na našem webu.