Získej přístup k exkluzivnímu obsahu a další výhody s REFRESHER Plus

Studentské předplatné

I my jsme byli studenti. Rozumíme, že nemáš dost peněz na všechno, co chceš. Proto ti nabízíme 50% slevu na předplatné. Sleva platí 12 měsíců.

REFRESHER devices
Po přihlášení se vrátíš zpět na objednávku:
Často kladené otázky
Co je REFRESHER+ a proč bych si ho měl zaplatit?

REFRESHER+ je způsob, jak podpořit autory a lidi, kteří pracují na tvorbě obsahu v Refresheru. Příjmy od našich čtenářů budou využity k tvorbě takových článků, videí nebo pořádání událostí, které budou přispívající čtenáři preferovat.

Proč od lidí chcete peníze?

Momentálně pochází drtivá většina našich příjmů z reklamy. Musíme tak udržovat vysokou návštěvnost a počítadlem úspěchu, na základě něhož dostáváme zaplaceno, jsou právě zobrazení. Proto musíme tvořit velké množství různorodého obsahu a nemůžeme do kvalitních, náročnějších textů investovat tolik, kolik bychom chtěli. Připravit kvalitní články trvá týdny, někdy i měsíce, jelikož však na sebe nedokáží vydělat, potřebujeme tvoji pomoc.

Co bude s penězi?

Sto procent příjmů využijeme k tvorbě kvalitního obsahu. Ať už textového, audio nebo videí. Budeme z nich platit autory, moderátory, kameramany, zvukaře, techniku a další náklady. To, jaký obsah budeme tvořit, záleží na tobě.

Jak můžu zrušit své předplatné?

Prodloužení předplatného si můžeš kdykoliv změnit v Nastaveních. Stačí se přihlásit, jít do svých Nastavení, zvolit REFRESHER+ a kliknout na "Zrušit předplatné". Po přihlášení můžeš otevřít přímo adresu na zrušení předplatného refresher.cz/nastavenia/plus. Po zrušení se ti platba za následující období už nestrhne, ale výhody předplatného budou aktivní během celého už předplaceného období.

Je to bezpečné?

Platební bránu zabezpečuje společnost Braintree Payments, kterou vlastní PayPal. Využívá ji i Uber nebo třeba Airbnb.

Když nechci REFRESHER+, můžu i nadále číst Refresher?

Nadále máme dostupný téměř neměnný počet článků i pro lidi bez předplatného. Exkluzivní obsah, který mohl vzniknout jen díky podpoře předplatitelů, bude zamčený a dostupný jen pro lidi, kteří od nás kvalitní obsah očekávají a chápou, že se nedá tvořit bez jejich přímé podpory.

Můžu si koupit jen jeden článek?

Koupit si přístup jen k jednomu článku není možné. Pro přístup k zamčenému obsahu je potřeba aktivní předplatné, které se obnovuje každý měsíc nebo každý rok. Můžeš si zakoupit předplatné a po přečtení článku ho zrušit, resp. zastavit prodlužování.

Jak a kdy budu platit za předplatné?

Platba se ti strhne automaticky, a to na začátku každého období tebou zvoleného předplatnéh, prostřednictvím platební metody, kterou jsi zadal. Podobně jako ostatní elektronické služby předplatného, při kterých dostáváš přístup k obsahu (Spotify, Netflix), se ti platba strhne automaticky, až dokud si předplatné nezrušíš v nastaveních. Předplatné si můžeš zrušit kdykoliv.

Kdo může využít studentské předplatné?

Studentské předplatné můžeš využít, pokud je dostupné na webe a máš ISIC průkaz, který si ověříš a nemáš aktivní jiné předplatné. Přechod na studentské předplatné z jiného předplatného zatím technicky není možný, ale v budoucnu ho plánujeme doplnit a tuto změnu umožnit.

Máš problém s předplatným? Řešení na problémy a odpovědi na časté otázky najdeš nejrychleji v Centre Pomoci . Pokud si svůj problém nevyřešil, můžeš nás kontaktovat na  plus@refresher.cz
Další možnosti předplatného: