Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
Zpět na úvod

Pravidlá Refresher Blogů

0. Pravidla blogů

Platí všechna pravidla uvedená ve Všeobecných pravidlech Refresheru dostupných na https://refresher.cz/info/podmienky-pre-uzivatelov-webovej-stranky

 

1. Kvalita obsahu

Vyhrazujeme si právo odstranit nebo zablokovat obsah, který nebude zpracovaný dostatečně kvalitně. Například nebude obsahovat diakritiku, fotografie, příliš málo textu, velké množství chyb. Každý blog by měl také obsahovat vystihující nadpis a dostatečně dlouhý podnadpis.

 

2. Žádná politika

V tvých blogových příspěvcích nemůžeš přímo či nepřímo zmiňovat politiky, politické strany či politická hnutí. Pokud jsi politik, blog můžeš mít, ale platí první věta tohoto bodu. Tvůj profil a články nebudou odstraněny, pokud budeš psát o celospolečenských problémech nebo např. ekonomice, vzdělávání, technologiích, ale ne subjektivní názory podporující tvou agendu, ale naučné, objektivní a fakty podložené texty.

 

3. Blokování a změny

Refresher si vyhrazuje právo bez udání důvodu kdykoliv odstranit uživatelský profil nebo blogový příspěvek. O této skutečnosti budeš informován. Vyhrazuje si právo měnit a odstraňovat nastavené kategorie, klíčová slova v případě, pokud nebudou správně vyplněna. Nekontrolujeme veškerý obsah, jen náhodně a namátkově, případně nahlášený obsah. U článků, které se rozhodneme sdílet například na Facebooku, Instagramu, si vyhrazujeme právo upravit gramatiku, případně překlepy. Do samotného obsahu článku ti vstupovat nikdy nebudeme.

 

4. Zakázaný obsah

4.1 obsah, který není tvůj a není originální;

4.2 obsah, k jehož použití nemáš svolení;

4.3 jakákoliv diskriminace, nesnášenlivost v jakékoliv podobě;

4.4 jiný obsah porušující zákony České republiky;

4.5 soutěže, aktivace uživatelů;

jakékoliv soutěže na profilech a jiný obsah, který žádá aktivitu od uživatelů mimo žádosti o zpětnou vazbu ve formě komentáře a označení sledování, jsou zakázány;

4.6 obsah, který není pravdivý, není podložen ověřenými informacemi a vydává se za fakta, může způsobit škodu jinému čtenáři, ať už finanční, nefinanční nebo zdravotní.

 

5. Citování a použité informace

Pokud použiješ informace z jiných webů, vždy uveď zdroj ve formě URL adresy, z níž čerpáš.

 

5.1 Používání fotografií

Nevyužívej fotografie, ke kterým nemáš povolení.

Využívat můžeš následovné fotografie:

  • vlastní fotografie, které jsi pořídil;
  • jejichž autor ti to povolil, veřejně to prohlásil, nebo ti to napsal;
  • máš zakoupenou licenci, a tak získáváš povolení k užití;
  • povoluje to licence fotografie, více o kvalitních zdrojích fotek a zdrojování tady

 

5.2 Zdrojování fotografií

K fotografii uveď zdroj přímo pod ní, takovým způsobem, který povoluje autor fotografie nebo poskytovatel licence.

 

6. Profily značek a firemní profily

Profily si mohou vytvořit fyzické osoby, jednotlivci, skupiny, právnické osoby, jakékoliv organizace. Od profilů organizací a firem je očekáváno, že budou přidávat kvalitní, hodnotný, naučný a/nebo zábavný obsah. V případě, že budou přidávat reklamní články a články bez skutečné přidané hodnoty, profily mohou být zablokované.

 

6.1 Informace o událostech

Profily mohou informovat o událostech v poměru 1 informace o události ku 10 jiným, hodnotným článkům.