Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz

Evropská konferenční liga

Evropská konferenční liga UEFA je klubovou fotbalovou soutěží mezi evropskými týmy pořádanou organizací UEFA. Byla založena v roce 2019, prvním ročníkem byla sezóna 2021/22. V pořadí evropských klubových soutěží je za Ligou mistrů a Evropskou ligou třetí v pořadí.

Buď informovaný, jakmile se objeví článek s tímto klíčovým slovem.
Zadej svůj e-mail a dostaneš upozornění.
Články témata
Nejnovější
Nejčtenější
Víme, jak dopadnou zápasy fotbalové Sparty, Slavie a Plzně v Evropě. Zeptali jsme se na to AI
31. 8. 2023 12:00
Jak dopadnou čtvrteční fotbalové odvety českých celků bojujících o místa v základních skupinách evropských soutěží? Názorů a tipů jsou plná fóra sázkových kanceláří i komentářových sekcí pod články. Co si o tom ale myslí ChatGPT? Zeptali jsme se.
Český fotbal si dnes žádá hladký postup do Evropy. Slavia i Plzeň jedou hájit obrovské náskoky z domácích zápasů
17. 8. 2023 14:33
Do odvety mají náskoky, které je hřích promarnit. Slavia si v předkole Evropské ligy poradila s ukrajinským Dnipro-1 3:0 i v deseti hráčích, Plzeň zase uštědřila soupeři z Malty Gziře čtyřgólový příděl. Čtvrteční zápasy by měly jejich dominanci potvrdit.
České fotbalové týmy vstupují do evropských pohárů! Bohemka začne v Norsku, Plzeň doma
26. 7. 2023 12:10
Po brzkém startu českých profesionálních fotbalových lig začínají i předkola evropských pohárů, v nichž jako první z tuzemských celků nastoupí Viktoria Plzeň a premiérově v historii samostatné české ligy i Bohemians Praha 1905.
Čeští fotbalisté Souček s Coufalem získali titul EKL. West Ham porazil Fiorentinu v pražském Edenu
7. 6. 2023 23:04
Který z českých reprezentantů si odnese pohár za vítězství ve třetí nejprestižnější evropské fotbalové soutěži, Evropské konferenční lize, se rozhodlo ve středu večer v pražském Edenu.
Slovácko se s Evropou rozloučilo druhou remízou s Partizanem. Skóre 1:1 zařídil po penaltovém zkratu Kalabišky Mihálik
3. 11. 2022 22:53
Moravský celek podal zajímavý výkon zejména v první půlhodině zápasu. Po penaltě Srbů prohrával, v 73. minutě ale vyrovnal.
Slavia Praha na Sivasspor nevyzrála, penalta a výsledek 1:1 ji vyřadil pro tuto sezónu z Evropy
3. 11. 2022 20:38
Stejný scénář, stejný výsledek. Slavia Praha měla ze hry mnohem víc, ale nedokázala proměnit dostatek připravených šancí.
Slovácko prohrálo s Kolínem 0:1. Nguyen v odloženém zápase jednu penaltu vychytal, druhou už ne
28. 10. 2022 14:50
Moravský celek se musel kvůli mlze popasovat s odložením zápasu na další den. Během něj musel Nguyen čelit dvěma penaltám, tu druhou proměnil Duda.
SK Slavia Praha vybojovala proti FC Ballkani těsné vítězství 0:1. Prosadil se Lingr
27. 10. 2022 23:00
Zápas nebyl kdovíjak krásný, ale nakonec měl pro českého vicemistra šťastný konec.
Slovácko porazilo Nice 1:2! Vlastní gól napravili Tomič a Reinberk, Nguyen exceloval
13. 10. 2022 22:54
Slovácko se snažilo, jenže vlastní gól Daníčka určoval podobný průběh zápasu jako v Uherském Hradišti. Vyrovnání se nakonec Moravané dočkali v druhé půli a dokázali i otočit.
Prokletá Kluž Slavii nesedí. I přes jasnou dominanci zase prohrála 2:0
13. 10. 2022 20:54
Dva zápasy bez branky a bez bodu staví Slavii v Evropské konferenční lize do svízelné situace.
Slavia měla více střel, šancí i větší tlak, přesto doma s Kluží prohrála 0:1
6. 10. 2022 23:00
Toto byla prostě smůla. Slavia i přes spoustu šancí neprolomila obranu rumunského týmu a kvůli jediné inkasované brance skončila bez bodu.
Chyba Nguyena stála Slovácko body. Doma s Nice prohrálo 0:1
6. 10. 2022 20:40
Ani třetí zápas v rámci EKL nedopadl pro tým z Uherského Hradiště vítězstvím.
Slovácko bojovalo, Kolín však uhájil domácí půdu a vyhrál 4:2
15. 9. 2022 22:50
Velká škola, ale zároveň i velká škoda. Slovácko nehrálo špatně, ale z Německa odjelo s prázdnou.
Slavia Praha dvakrát prohrávala, nakonec přehrála FC Ballkani 3:2
15. 9. 2022 20:40
Málokdo čekal, že kosovský nováček uhraje se Slavií tak divoký první poločas.
Slavia vyzve v Evropské konferenční lize Kluž, Sivasspor a Ballkani, Slovácko Kolín, Partizan a Nice
26. 8. 2022 15:13
Ve čtvrtek postup, v pátek hned los. Slavia Praha i 1. FC Slovácko zjistily své soupeře v základní skupině Evropské konferenční ligy.
Slavia po obrovském dramatu porazila Raków 2:0 v prodloužení a postupuje do skupiny Evropské konferenční ligy
25. 8. 2022 21:41
Pražané museli zvítězit a celý zápas se o to snažili. Nakonec se musel zápas rozřešit až po prodloužení.
Slovácko si pohlídalo postup do Evropy, po výhře 1:0 postupuje do Evropské konferenční ligy
25. 8. 2022 20:55
Slovácko doplní Plzeň v základní skupině evropských pohárů!
Slovácko jasně přehrálo AIK Stockholm a zvítězilo 3:0
18. 8. 2022 20:52
Tým z Uherského Hradiště měl zápas plně pod kontrolou.
Slavia porazila Panathinaikos. Pražané vyhráli potřetí za sebou 2:0
4. 8. 2022 20:55