Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Rozdáváme lístky na letní festivaly
Barbora Volfová TASR
27. července 2022 19:55
Čas čtení 0:33

Sleduj živě přenos z požárem zasaženého Hřenska, oblast snímají 3 kamery

Kategorie:
News
Uložit Uložené
Sleduj živě přenos z požárem zasaženého Hřenska, oblast snímají 3 kamery
Zdroj: HZS Ústeckého kraje

Živý přenos sdílí na sociálních sítích Hasičský záchranný sbor České republiky.

S rozsáhlým požárem národního parku České Švýcarsko, který vypukl v neděli a do středy zasáhl na 1 000 hektarů, bojuje téměř 500 hasičů. Nasazena jsou také dvě letadla a sedm vrtulníků včetně slovenského a polského. V národním parku hoří podle ředitele ústeckých hasičů Romana Vyskočila aktuálně především v blízkosti obce Jetřichovice.

Z obce bylo podle agentury TASR preventivně evakuováno 450 lidí. Ohniska v Hřensku se hasičům daří držet pod kontrolou. Uvedl to ve středu mluvčí ústeckých hasičů Lukáš Marvan.

Hasičský záchranný sbor sdílel na sociálních živé vysílání z postižené oblasti. „Přímý přenos dění v Hřensku. Držte nám palce, ať vše zvládneme,“ uvádí na Twitteru. Kamery zachycují severozápadní směr Hřenska, severovýchodní směr v oblasti Pravčické brány a Kamenickou Stráň.

Domů
Sdílet
Diskuse