Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Adam Smeták
26. srpna 2022 v 22:22
Čas čtení 0:39

VIDEO: V libereckém obchodním centru se zřítil strop, nevydržel přívalový déšť

Kategorie:
News
Uložit Uložené
VIDEO: V libereckém obchodním centru se zřítil strop, nevydržel přívalový déšť
Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje

K incidentu došlo v pátek večer. Nikomu se naštěstí nic nestalo, všichni přihlížející byli v dostatečné vzdálenosti

V obchodním centru Forum v Liberci se v pátek večer propadl strop. K zřícení sádrokartonového stropu došlo v místní pobočce fastfoodové prodejny McDonald's. Incident zachytil jeden z přihlížejících na video, které se šíří po sociálních sítích. Událost se naštěstí obešla bez zranění. Na místě zasahovali hasiči. Informuje o tom CNN Prima News.  

Podle záběrů ze sociálních sítí stál za propadem stropu intenzivní déšť, který se dostal do sádrokartonu a v proudech lil na zem. 

„Venku pršelo, najednou začalo téct ze stropu a pak to celé spadlo,“ popsal pro Libereckou Drbnu jeden ze svědků. Voda nejprve začala v proudech téct z pohledu, díky čemuž stihli všichni zákazníci odejít.

„Událost se obešla bez zranění. Hasiči na místě pouze čerpali vodu. Dál už si to řeší majitel centra,“ uvedl pro CNN Prima NEWS tiskový mluvčí Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje Jakub Sucharda.

Domů
Sdílet
Diskuse