Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Rozdáváme lístky na letní festivaly
Ilona Hobzová
7. září 2022 9:50
Čas čtení 0:47

VIDEO: Policie pátrá po útočníkovi, který na dětském hřišti napadl pěstmi jiného muže. Agresorovi hrozí dva roky vězení

Kategorie:
News
Uložit Uložené
VIDEO: Policie pátrá po útočníkovi, který na dětském hřišti napadl pěstmi jiného muže. Agresorovi hrozí dva roky vězení
Zdroj: Policie České republiky

K útoku došlo na dětském hřišti v Praze 6.

Pražští policisté pátrají po výtržníkovi, který v neděli na dětském hřišti v Praze 6 napadl pěstmi do obličeje jiného muže. Napadal ho přibližně půl hodiny. Utekl poté, co jedna z přítomných maminek zavolala policii. Útočníkovi v případě dopadení a odsouzení za trestný čin výtržnictví hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi. 

7. září 2022 9:09 Čas čtení 1:01 Žena v Indii chránila holýma rukama dítě před útokem tygra Žena v Indii chránila holýma rukama dítě před útokem tygra

Bezdůvodný útok

K napadení jednačtyřicetiletého muže došlo v Jiránkově ulici v pražských Řepích. Zničehonic k němu přistoupil neznámý muž a uštědřil mu několik ran pěstí do obličeje. „Poté, co poškozený upadl na zem, útočník poodešel o kus dál a v momentě, když se napadený opět postavil na nohy, v útoku pokračoval. Agresor ho takto napadal přibližně půl hodiny a odradila ho až jedna z maminek, která volala na policii,“uvedl mluvčí Richard Hrdina. Útočník se následně lekl a utekl. 

Policie zajistila kamerové záznamy z okolí a muže se jim na několika záběrech podařilo nalézt. Na prvním vybíhá z nedalekého lesíku s klackem v ruce a nahání neznámého muže a na druhém se prochází obchodním centrem. „Pokud muže na kamerovém záznamu poznáváte nebo víte, kde se pohybuje, kontaktujte prosím linku 158,“ vyzval veřejnost Hrdina. V případě dopadení a odsouzení za trestný čin výtržnictví hrozí agresorovi až dvouletý pobyt za mřížemi. 

Domů
Sdílet
Diskuse