Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Adéla Ježková
21. září 2022 v 20:11
Čas čtení 0:32

VIDEO: Bacha, bude zuřit! Policisté zveřejnili záběry z odchytu servala Bejby

Kategorie:
News
Uložit Uložené
VIDEO: Bacha, bude zuřit! Policisté zveřejnili záběry z odchytu servala Bejby
Zdroj: MP Praha

Po samici servala se jménem Bejby pátrali pražští policisté od nedělního večera.

„Ještěže se s námi serval při odchytu neserval,“ napsali žertovně pražští policisté k videu, které umístili na svůj oficiální Facebook. Na záběrech se vydávají na odchyt samice servala Bejby, kterou majitelé pohřešovali již několik dní. Ztrátu nahlásili ovšem až v neděli večer. 

Po několika hodinách si zvláštně vypadající „kočky“ všimla žena na Pankráci v městské části Praha 4. Objev nahlásila policistům, kteří okamžitě vyrazili na místo. Čekal je ale nelehký odchyt. Po ruce měli síť, baterku a pytle.

Přestože samotná akce zřejmě trvala jen několik minut, zasahující policista si viditelně (i slyšitelně) oddychl až v moment, kdy Bejby skončila v pytli.

„Serval stepní odchycen,“ napsali poté policisté na Twitter. Dodali, že jej chytili společně s pracovníkem odchytové služby z Jesenice na pozemku střední a mateřské školy v Horáčkově ulici. Zvíře bylo po odchytu odvezeno na prohlídku k veterináři.

Domů
Sdílet
Diskuse