Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Tereza Šnajdrová
4. srpna 2022 7:44
Čas čtení 0:39

Policie pátrá po nezletilé dívce ze Strakonic. Odešla z dětského centra a doposud se nevrátila

Kategorie:
News
Uložit Uložené
Policie pátrá po nezletilé dívce ze Strakonic. Odešla z dětského centra a doposud se nevrátila
Zdroj: Policie ČR

Jihočeští kriminalisté pátrají po nezletilé dívce, která ve středu dopoledne odešla z dětského centra ve Strakonicích a doposud se nevrátila.

Jihočeští policisté pátrají po nezletilé dívce, která ve středu 3. srpna odešla z dětského centra ve Strakonicích a doposud se nevrátila. Pohřešovaná má krátké hnědé vlasy, hnědé oči a na sobě měla černé kalhoty a triko, informuje Policie ČR na Twitteru.

4. srpna 2022 6:00 Čas čtení 6:33 Každé desáté dítě v Česku se poškozuje. Sociální sítě tvoří mezi dospívajícími kult krásy Každé desáté dítě v Česku se poškozuje. Sociální sítě tvoří mezi dospívajícími kult krásy

„Pátráme po nezletilé dívce, odešla dnes po 13:00 hod. z dětského centra ve Strakonicích. Má krátké vlasy, chlapecký vzhled. Oblečené měla černé kalhoty, černé triko se světlým nápisem. Info o pohřešované nám volejte na 158,“ napsala Policie ČR.

Pohřešované dívce je 14 let, měří zhruba 151 centimetrů a má krátké hnědé vlasy. V době odchodu z dětského centra na sobě měla černé kalhoty a černé triko se světlým nápisem. Pokud bys dívku někde zahlédl, zkontaktuj prosím policii na telefonním čísle 158.

Domů
Sdílet
Diskuse