Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Radim Šlechta
16. září 2022 v 18:12
Čas čtení 0:54

Právo: Kněz údajně uřízl muži varle pro sexuální potěšení. Hrozí mu tři roky vězení

Kategorie:
News
Uložit Uložené
Právo: Kněz údajně uřízl muži varle pro sexuální potěšení. Hrozí mu tři roky vězení
Zdroj: Pexels/Alexandr Podvalny/volně k užití

Vyplývá to z posudku soudních znalců.

Soudní znalci popsali kněze z Vysočiny jako nekrofila a sadistu. Podle dokumentů, které má k dispozici deník Právo, měl farář uříznout muži při erotických praktikách varle. Jeho chování má být podle expertů motivováno sexuální touhou. Kněze prý vzrušuje prožívání bolesti sexuálních objektů. Náprava je podle nich nejistá.

Kněz měl minulý rok navštívit poškozeného kvůli aplikaci piercingu na penis. Podle obžaloby dal muži vypít nápoj, po kterém ztratil vědomí. Když se muž probral, měl na penisu stehy a v nemocnici následně zjistili, že mu kněz vyřízl jedno varle. Podle kněze se ale jednalo o jednání se souhlasem poškozeného. Celou událost oznámila policii až právě nemocnice, ve které byl muž ošetřován, v únoru o tom informoval Deník.cz.

16. září 2022 v 11:00 Čas čtení 6:28 Život i smrt v laboratoři. České laboratoře stále provádí pokusy na psech Život i smrt v laboratoři. České laboratoře stále provádí pokusy na psech

„Zpočátku to bylo povrchové řezání, kdy v oblasti genitálií vznikla rána, do které si poškozený vložil prst. Pořád mluvil o tom, že chce varle pryč. Potom docházelo k dalšímu společnému řezání. Jestli si varle uřízl sám, nebo jsem to udělal já, si již nepamatuji. Nástroje jsme používali oba,“ uvedl podle Práva kněz u soudu.

Tam také potvrdil, že je homosexuál, ale sadistické praktiky jej prý nevzrušují. Při domovní prohlídce ale policisté údajně našli chirurgické nástroje, gumové rukavice a dezinfekci společně s poznámkami o sexuálních praktikách.

Anketa:
Dáváš si pozor, co ti kdo nabízí za pití?
Jo, jsem pořád ve střehu.
Po tomto článku začnu.
Neřeším to vůbec.
Jo, jsem pořád ve střehu.
38 %
Po tomto článku začnu.
28 %
Neřeším to vůbec.
34 %

Duchovní je momentálně postaven mimo službu a žalobce navrhuje sexuální terapii v ústavní péči. Kromě toho může kněz dostat trest odnětí svobody v rozsahu tří let.

Domů
Sdílet
Diskuse