Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Adéla Ježková
5. září 2022 13:03
Čas čtení 0:46

VIDEO: Mark Zuckerberg trénuje MMA. Chválí ho i Conor McGregor

Kategorie:
News
Uložit Uložené
VIDEO: Mark Zuckerberg trénuje MMA. Chválí ho i Conor McGregor
Zdroj: TASR/AP

Mark Zuckerberg si užívá tréninků MMA.

Poté, co zakladatel a generální ředitel Facebooku Mark Zuckerberg zveřejnil záběry ze svého tréninku MMA, řada bojovníků UFC jej pochválila. Informuje o tom Insider s ohledem na klip, kterým se Zuckerberg pochlubil na Instagramu. CEO sociálních sítí na něm střídá chvat za chvatem při tréninku s bojovníkem MMA Chaiem Wuem.

4. září 2022 6:00 Čas čtení 7:28 Kupování falešných poslechů na Spotify: Jak to funguje, kolik to stojí a proč k tomu dochází? Kupování falešných poslechů na Spotify: Jak to funguje, kolik to stojí a proč k tomu dochází?

„Hej. To je ku*va super, Marku,“ napsal pod příspěvek například bývalý šampion UFC v lehké a pérové váze Conor McGregor. Chválou nešetřil ani americký bojovník MMA Aljamain Sterling, šampion UFC v bantamové váze: „Je opravdu úžasné se na to koukat. Nevím, možná tě brzy čeká debut v UFC.“

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Mark Zuckerberg (@zuck)

„Ohromena“ byla dle svých slov také bývalá novinářka a současná Zuckerbergova zaměstnankyně Melinda Davenport. „Kopy do hlavy vypadaly dobře! Musíme pro tebe vymyslet bojovnickou přezdívku. A písničku na odchod,“ napsala.

Anketa:
Chtěl*a bys vidět Marka v kleci?
Jasně!
To by mě asi moc nebavilo.
Jasně!
76 %
To by mě asi moc nebavilo.
24 %

Zuckerberg podle serveru Men's Health již dříve hovořil o tom, že cvičení je důležitou součástí jeho každodenní rutiny. Údajně mu pomáhá zvládat pracovní zátěž. „Zjistil jsem, že v podstatě dělat něco fyzického a meditativního, co mě na hodinu odvede od myšlenek, abych se pak mohl resetovat a jít pracovat, je opravdu důležité,“ řekl v nedávném rozhovoru.

Domů
Sdílet
Diskuse