Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
Aktuální téma: KoronavirusVíce
Vývoj situace na grafu
Aktuální
před 58 minutami
Dostávej upozornění na aktuální události, jako je tato. Zapnout upozornění >
News
před 27 minutami
Call of Duty Warzone zaplavili cheateři a vyhrávají hry. Problémem je, že je hráči nemohou pořádně nahlásit.
News
před hodinou
Koronavirus nezůstává ve vzduchu 8 hodin, je to hoax. Šíří se kašlem, či kýcháním.
News
včera v 18:36
Pošťák roznáší zásilky převlečený za roztleskávačku či Achilla. Chce tak rozveselit lidi během koronavirové krize.
News
včera v 17:11
Ve Španělsku má koronavirus přes 12 300 zdravotníků, což je přibližně 14 % ze všech nakažených v zemi.
News
včera v 16:29
News
včera v 14:38
Jaké hosty bude mít na albu Separ? Zapomeň na H16 nebo Kontrafakt, toto je přehlídka nové vlny.
News
včera v 13:59
Bill Gates tvrdí, že je třeba zavřít do karantény celé USA, ne jen stát po státu. „Čím dříve se celá země uzavře do karantény, tím dříve dosáhneme vrcholu pandemie.“ vysvětluje.
News
včera v 12:34
Kurýr si plivl na ruku a sliny rozetřel po doručeném balíčku. Nechutný čin zachytila bezpečnostní kamera.
News
včera v 11:33
14letý chlapec z Portugalska se stal nejmladší obětí koronaviru v Evropě. Kromě kožní choroby neměl žádné vedlejší zdravotní problémy.
News
včera v 10:59
Ektor vystupuje v novém klipu jako Tony Montana. „Zase trochu jinej vibe, po těch letech se mi zdaj divný věci,“ rapuje.
News
včera v 09:19
News
před 2 dny
Rakouský vládní speciál vyrazil na opačnou stranu zeměkoule. Po své občany na cestě do Austrálie uletí 16 000 kilometrů.
News
před 2 dny
3 největší metalové divy současnosti přezpívaly hit od Queenu. Lizzy Hale na coveru pózuje bez podprsenky.

Nejnovější články
Doporučený článek
Doporučený článek
Doporučený článek
Doporučený článek
Doporučený článek
Doporučený článek
Doporučený článek
Sponzorovaný obsah
Doporučený článek
Doporučený článek
Sponzorovaný obsah
Sponzorovaný obsah
konec stránky ZOBRAZIT DALŠÍ
News
Nejnovější články
Doporučený článek
Doporučený článek
Doporučený článek
Doporučený článek
Doporučený článek
Doporučený článek
Doporučený článek
Sponzorovaný obsah
Doporučený článek
Doporučený článek
Sponzorovaný obsah
Sponzorovaný obsah
VÍCE ČLÁNKŮ
8:30
Call of Duty Warzone zaplavili cheateři a vyhrávají hry. Problémem je, že je hráči nemohou pořádně nahlásit. Call of Duty Warzone zaplavili cheateři a vyhrávají hry. Problémem je, že je hráči nemohou pořádně nahlásit.
7:59
Dostávej upozornění na aktuální události, jako je tato. Zapnout upozornění
7:18
Koronavirus nezůstává ve vzduchu 8 hodin, je to hoax. Šíří se kašlem, či kýcháním. Koronavirus nezůstává ve vzduchu 8 hodin, je to hoax. Šíří se kašlem, či kýcháním.
Pondělí 30. 3. 2020
18:36
Pošťák roznáší zásilky převlečený za roztleskávačku či Achilla. Chce tak rozveselit lidi během koronavirové krize. Pošťák roznáší zásilky převlečený za roztleskávačku či Achilla. Chce tak rozveselit lidi během koronavirové krize.
17:11
Ve Španělsku má koronavirus přes 12 300 zdravotníků, což je přibližně 14 % ze všech nakažených v zemi. Ve Španělsku má koronavirus přes 12 300 zdravotníků, což je přibližně 14 % ze všech nakažených v zemi.
14:38
Jaké hosty bude mít na albu Separ? Zapomeň na H16 nebo Kontrafakt, toto je přehlídka nové vlny. Jaké hosty bude mít na albu Separ? Zapomeň na H16 nebo Kontrafakt, toto je přehlídka nové vlny.
13:59
Bill Gates tvrdí, že je třeba zavřít do karantény celé USA, ne jen stát po státu. „Čím dříve se celá země uzavře do karantény, tím dříve dosáhneme vrcholu pandemie.“ vysvětluje. Bill Gates tvrdí, že je třeba zavřít do karantény celé USA, ne jen stát po státu. „Čím dříve se celá země uzavře do karantény, tím dříve dosáhneme vrcholu pandemie.“ vysvětluje.
12:34
Kurýr si plivl na ruku a sliny rozetřel po doručeném balíčku. Nechutný čin zachytila bezpečnostní kamera. Kurýr si plivl na ruku a sliny rozetřel po doručeném balíčku. Nechutný čin zachytila bezpečnostní kamera.
11:33
14letý chlapec z Portugalska se stal nejmladší obětí koronaviru v Evropě. Kromě kožní choroby neměl žádné vedlejší zdravotní problémy. 14letý chlapec z Portugalska se stal nejmladší obětí koronaviru v Evropě. Kromě kožní choroby neměl žádné vedlejší zdravotní problémy.
10:59
Ektor vystupuje v novém klipu jako Tony Montana. „Zase trochu jinej vibe, po těch letech se mi zdaj divný věci,“ rapuje. Ektor vystupuje v novém klipu jako Tony Montana. „Zase trochu jinej vibe, po těch letech se mi zdaj divný věci,“ rapuje.
9:19
Neděle 29. 3. 2020
18:40
Rakouský vládní speciál vyrazil na opačnou stranu zeměkoule. Po své občany na cestě do Austrálie uletí 16 000 kilometrů. Rakouský vládní speciál vyrazil na opačnou stranu zeměkoule. Po své občany na cestě do Austrálie uletí 16 000 kilometrů.
12:32
Sobota 28. 3. 2020
17:24
V Česku se koronavirem nakazilo 2 541 lidí. Nemocnice Na Bulovce chystá 130 nových lůžek pro pacienty s Covid-19. V Česku se koronavirem nakazilo 2 541 lidí. Nemocnice Na Bulovce chystá 130 nových lůžek pro pacienty s Covid-19.
14:27
Světu hrozí nedostatek kondomů. Největšího výrobce prezervativů zavřel koronavirus, nyní funguje jen na poloviční výkon Světu hrozí nedostatek kondomů. Největšího výrobce prezervativů zavřel koronavirus, nyní funguje jen na poloviční výkon
13:00
Zavřená holičství nutí ženy své partnery stříhat doma. Na sociálních sítích sdílejí nepovedené výsledky. Zavřená holičství nutí ženy své partnery stříhat doma. Na sociálních sítích sdílejí nepovedené výsledky.
12:12
Nejlepší výkon Hugha Jackmana v celé kariéře? V Bad Education kryje ve škole korupční skandál, který přetrvává celá desetiletí. Nejlepší výkon Hugha Jackmana v celé kariéře? V Bad Education kryje ve škole korupční skandál, který přetrvává celá desetiletí.
9:30
Black As F*ck je parodií na život černochů. Skvělý trailer ohlašuje příchod komediálního seriálu na Netflix. Black As F*ck je parodií na život černochů. Skvělý trailer ohlašuje příchod komediálního seriálu na Netflix.
Pátek 27. 3. 2020
20:17
Zpěvák kapely Rammstein Till Lindemann koronavirem nakažen není. Původní informace skupina dementovala na svém Facebooku.
18:19
Supermarket musel vyhodit potraviny za 800 tisíc korun, protože na ně naschvál nakašlala zákaznice. Supermarket musel vyhodit potraviny za 800 tisíc korun, protože na ně naschvál nakašlala zákaznice.
17:47
Koronavirem je nakaženo 2 279 Čechů. Babiš je pro prodloužení nouzového stavu o dalších 30 dní. Koronavirem je nakaženo 2 279 Čechů. Babiš je pro prodloužení nouzového stavu o dalších 30 dní.
16:59
Na YouTube přibyly desítky filmů s českým dabingem. V karanténě je můžeš sledovat legálně a zdarma. Přidává je přímo jejich oficiální distributor.
16:28
Nejmladší evropskou obětí koronaviru je šestnáctiletá Francouzka. Před smrtí neměla závažnější příznaky. Nejmladší evropskou obětí koronaviru je šestnáctiletá Francouzka. Před smrtí neměla závažnější příznaky.
15:37
V New Yorku za jeden den volalo záchranku více než 6400 lidí. Byl tak překonán rekord z 11. září 2001, kdy padla dvojčata. V New Yorku za jeden den volalo záchranku více než 6400 lidí. Byl tak překonán rekord z 11. září 2001, kdy padla dvojčata.
14:31
Češi za méně než den vybrali 12 milionů korun na plicní ventilátory. Peníze se použijí na výrobu prvních sta kusů. Češi za méně než den vybrali 12 milionů korun na plicní ventilátory. Peníze se použijí na výrobu prvních sta kusů.
14:24
Česko hlásí 11 vyléčených. V Ústřední vojenské nemocnici se z nákazy Covid-19 uzdravil první pacient. Česko hlásí 11 vyléčených. V Ústřední vojenské nemocnici se z nákazy Covid-19 uzdravil první pacient.
14:14
12:56
Na koronavirus zemřela 36letá matka. Lékaři ji odmítli přijmout do nemocnice, prý nebyla jejich prioritou. Na koronavirus zemřela 36letá matka. Lékaři ji odmítli přijmout do nemocnice, prý nebyla jejich prioritou.
12:41
Britského premiéra Borise Johnsona pozitivně testovali na koronavirus. Aktuálně se nachází izolovaný v karanténě ve svém sídle na Downing Street. Britského premiéra Borise Johnsona pozitivně testovali na koronavirus. Aktuálně se nachází izolovaný v karanténě ve svém sídle na Downing Street.
10:58
Pacient číslo jedna v Itálii je zdravý. Můžete se z této nemoci vyléčit, vzkazuje.
feed
Články
news
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.