Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Rozdáváme lístky na letní festivaly
Adéla Ježková
18. července 2022 7:36
Čas čtení 0:34

Policie pátrá po šestnáctileté dívce, nevrátila se se svou dcerou z vycházky

Kategorie:
News
Uložit Uložené
Policie pátrá po šestnáctileté dívce, nevrátila se se svou dcerou z vycházky
Zdroj: Policie ČR

Policie po dvojici pátrá od 14. července.

Šestnáctiletá Růžena Gáborová se nevrátila se svou čtyřměsíční dcerou Melissou z vycházky, která proběhla ve čtvrtek 14. července v odpoledních hodinách, do střediska výchovné péče v Černovicích v okrese Pelhřimov v kraji Vysočina, kde má být umístěna i s dítětem.

Policie uvádí, že dívka měla osobní vazby na Českobudějovicku. Policisté na základě šetření taktéž zjistili, že by se mohla pohybovat v Karlových Varech. Nelze ale podle nich vyloučit, že se nachází kdekoliv na území České republiky.

Pohřešovaná měří zhruba 150 centimetrů, je hubené postavy a má ryšavé vlasy a černé oči. Nad levým palcem ruky má vytetovaný nápis „ZDENĚK“ a na levé straně krku pihu. Podle policie měla dívka při odchodu oblečenou bílou propínací sukni na kolena, černé tílko a černé pantofle. Údajně má kočárek značky White Lux s růžovou korbou a bílou boudou. 

Pokud o Růženě nebo Melisse cokoliv víš, kontaktuj policii na čísle 158.

Domů
Sdílet
Diskuse