Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
News
14:54
Čína zakázala transakce v kryptoměnách. Cena Bitcoinu začala obratem padat.Čína zakázala transakce v kryptoměnách. Cena Bitcoinu začala obratem padat.
12:32
Muž měl napadnout 80letého člena ochranky supermarketu v Brně. Udeřil jej pěsti kvůli žádosti o nasazení roušky.Muž měl napadnout 80letého člena ochranky supermarketu v Brně. Udeřil jej pěsti kvůli žádosti o nasazení roušky.
7:54
Záhadné úmrtí Gabby Petito vyneslo na světlo další zmizení. Lauren Cho se ztratila na road tripu s bývalým přítelem.Záhadné úmrtí Gabby Petito vyneslo na světlo další zmizení. Lauren Cho se ztratila na road tripu s bývalým přítelem.
Čtvrtek 23. 9. 2021
20:38
Kauza Dominik Feri má nového vyšetřovatele i žalobce. Policie nyní zjišťuje, co se dělo ve Feriho bytě.Kauza Dominik Feri má nového vyšetřovatele i žalobce. Policie nyní zjišťuje, co se dělo ve Feriho bytě.
18:50
Netflix oznamuje 2. sérii Tiger Kinga. Uvidíme ji už koncem roku, z vězení se v ní objeví i Joe Exotic.Netflix oznamuje 2. sérii Tiger Kinga. Uvidíme ji už koncem roku, z vězení se v ní objeví i Joe Exotic.
18:20
Netflix odhaluje dokument o Britney Spears. Podíváme se do jejího problematického soukromí a kontroverzního života.Netflix odhaluje dokument o Britney Spears. Podíváme se do jejího problematického soukromí a kontroverzního života.
18:11
EU chce sjednotit nabíječky pro mobily. Výrobci by používali jen USB-C.EU chce sjednotit nabíječky pro mobily. Výrobci by používali jen USB-C.
16:12
Domů
Feed
Nej
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.
Zavřít