Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
News
13:41
Polský Vogue bojuje za práva žen v interrupčních otázkách. Nahá modelka na obálce žádá svobodu v rozhodování.Polský Vogue bojuje za práva žen v interrupčních otázkách. Nahá modelka na obálce žádá svobodu v rozhodování.
10:00
Dvacetiletý Slovák měl sex na veřejnosti s dvanáctiletou dívkou. Obvinili ho ze sexuálního zneužívání, stíhat ho budou na svobodě.Dvacetiletý Slovák měl sex na veřejnosti s dvanáctiletou dívkou. Obvinili ho ze sexuálního zneužívání, stíhat ho budou na svobodě.
9:12
Jeď tvrdě, nebo jeď domů, vzkazuje Yzomandias v pokračování klipu na Designer Flow.Jeď tvrdě, nebo jeď domů, vzkazuje Yzomandias v pokračování klipu na Designer Flow.
7:07
Anya Taylor-Joy z Queen's Gambit se nepovažuje za krásnou ženu. Tvrdí, že na hraní ve filmech není dostatečně pěkná.Anya Taylor-Joy z Queen's Gambit se nepovažuje za krásnou ženu. Tvrdí, že na hraní ve filmech není dostatečně pěkná.
Pondělí 23. 11. 2020
17:30
Muž z Floridy zachránil štěně z tlamy krokodýla. Skočil do vody a psa vlastníma rukama vysvobodil.Muž z Floridy zachránil štěně z tlamy krokodýla. Skočil do vody a psa vlastníma rukama vysvobodil.
17:06
V karanténě, p*čo, prodávám drogy, p*čo! Sergei B. a Rico si na karanténu nestěžují.V karanténě, p*čo, prodávám drogy, p*čo! Sergei B. a Rico si na karanténu nestěžují.
16:20
Nový člen Blakkwoodu balí Skittles do sáčků jako drogy. Grey256 ohlásil vstup do labelu, klip a album.Nový člen Blakkwoodu balí Skittles do sáčků jako drogy. Grey256 ohlásil vstup do labelu, klip a album.
15:46
Johny Depp zapózoval za mřížemi během přebírání ocenění. Soud nedávno nepřímo uznal, že bil svoji ženu.Johny Depp zapózoval za mřížemi během přebírání ocenění. Soud nedávno nepřímo uznal, že bil svoji ženu.
13:36
Sensey vyznal lásku své jediné, klip Růžovej mrak navazuje na release nového alba.Sensey vyznal lásku své jediné, klip Růžovej mrak navazuje na release nového alba.
Domů
Feed
Nej
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.