Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
News
Pondělí 25. 1. 2021
22:24
Svět Harryho Pottera možná opět ožije. HBO Max údajně připravuje seriál navazující na kouzelnickou ságu.Svět Harryho Pottera možná opět ožije. HBO Max údajně připravuje seriál navazující na kouzelnickou ságu.
18:54
Řidička Porsche při couvání vjela do potoka. Způsobila škodu za 150 tisíc korun.
18:01
Bernie Sanders se směje memes, které o něm vznikají. K ženám ze Sexu ve městě či Conoru McGregorovi výborně zapasoval.Bernie Sanders se směje memes, které o něm vznikají. K ženám ze Sexu ve městě či Conoru McGregorovi výborně zapasoval.
17:22
Slovák svojí fotkou zazářil v NASA. Vydal se kvůli ní pod jednu z nejaktivnějších sopek, ale výsledek stojí za to.Slovák svojí fotkou zazářil v NASA. Vydal se kvůli ní pod jednu z nejaktivnějších sopek, ale výsledek stojí za to.
15:07
V Izraeli už proti koronaviru očkují mládež od 16 let. Za dva dny dostalo vakcínu téměř 200 tisíc lidí.
13:38
12:54
Co je covidový jazyk? Epidemilog popsal další příznak nákazy koronavirem.Co je covidový jazyk? Epidemilog popsal další příznak nákazy koronavirem.
12:01
Vědci vyvíjejí vakcíny pro norky. Jejich očkování by ochránilo zvířata i lidi.Vědci vyvíjejí vakcíny pro norky. Jejich očkování by ochránilo zvířata i lidi.
11:22
Čeká nás počasí jako na houpačce: Teploty se budou pohybovat od -10 °C až po 10 °C.Čeká nás počasí jako na houpačce: Teploty se budou pohybovat od -10 °C až po 10 °C.
10:18
Youtuber Jake Paul se vysmál knockoutovanému Conoru McGregorovi. 50milionovou nabídku snížil na směšné minimum.Youtuber Jake Paul se vysmál knockoutovanému Conoru McGregorovi. 50milionovou nabídku snížil na směšné minimum.
Domů
Feed
Nej
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.