Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
News
14:58
Služba Apple Music už nebude tím, čím bývala. Připrav se na bezztrátovou kvalitu a prostorový zvuk.Služba Apple Music už nebude tím, čím bývala. Připrav se na bezztrátovou kvalitu a prostorový zvuk.
12:33
Kamara možná urážel papeže. Obránce, který obvinil z rasismu slávistu Kúdelu, nyní figuruje v případu, jenž vyšetřuje policie.Kamara možná urážel papeže. Obránce, který obvinil z rasismu slávistu Kúdelu, nyní figuruje v případu, jenž vyšetřuje policie.
11:26
Ariana Grande měla tajnou svatbu v Kalifornii. Na komorní událost pozvala méně než 20 lidí.Ariana Grande měla tajnou svatbu v Kalifornii. Na komorní událost pozvala méně než 20 lidí.
7:23
Manželku Jindřicha VIII. Tudora ztvární černošská herečka. V seriálu změnili barvu pleti historické osobnosti.Manželku Jindřicha VIII. Tudora ztvární černošská herečka. V seriálu změnili barvu pleti historické osobnosti.
Pondělí 17. 5. 2021
18:11
Až 745 tisíc lidí ročně zemře v důsledku příliš dlouhé pracovní doby. Pokud pracuješ více než tento počet hodin, je třeba zvolnit.
17:57
NCOZ vyšetřuje Hamáčkovu cestu do Moskvy. Předmětem je ohrožení utajovaných informací a zneužití pravomoci úřední osoby.NCOZ vyšetřuje Hamáčkovu cestu do Moskvy. Předmětem je ohrožení utajovaných informací a zneužití pravomoci úřední osoby.
Domů
Feed
Nej
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.