Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
News
Sobota 17. 4. 2021
22:19
Putin udělil agentům za útok ve Vrběticích řád Hrdiny Ruska, myslí si investigativní novinář Bellingcatu.Putin udělil agentům za útok ve Vrběticích řád Hrdiny Ruska, myslí si investigativní novinář Bellingcatu.
19:01
Nehoda Úvaly: Sanitka se srazila s autem, pět zraněných. U Příbrami vůz vyletěl ze silnice a k nehodě došlo i u Rakovníka.Nehoda Úvaly: Sanitka se srazila s autem, pět zraněných. U Příbrami vůz vyletěl ze silnice a k nehodě došlo i u Rakovníka.
15:20
Personalizované rakve si objednává stále více lidí. Výrobci říkají, že lidé chtějí oslavovat život, a ne truchlit.Personalizované rakve si objednává stále více lidí. Výrobci říkají, že lidé chtějí oslavovat život, a ne truchlit.
13:35
Army of the Dead je největší zombie film tohoto roku. Zack Snyder plánuje během apokalypsy velkou loupež.Army of the Dead je největší zombie film tohoto roku. Zack Snyder plánuje během apokalypsy velkou loupež.
11:35
Nové EQS je první elektrickou limuzínou na světě. Mercedes-Benz uvádí dojezd až 770 km.Nové EQS je první elektrickou limuzínou na světě. Mercedes-Benz uvádí dojezd až 770 km.
Domů
Feed
Nej
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.