Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Rozdáváme lístky na letní festivaly
Tereza Patočková
23. srpna 2022 10:07
Čas čtení 0:52

Finská premiérka má negativní test na drogy. Podstoupila ho v souvislosti s uniklým videem

Kategorie:
News
Uložit Uložené
Finská premiérka má negativní test na drogy. Podstoupila ho v souvislosti s uniklým videem
Zdroj: TASR/AP

Premiérka čelila odporu kritiků, kteří tvrdili, že by neměla chodit do nočních klubů a měla by se raději věnovat krizi životních nákladů a dalším národním problémům. Marin uvedla, že na svém chování nehodlá nic měnit.

Finská premiérka Sanna Marin měla negativní test na drogy, informuje Forbes. Oznámil to v pondělí její úřad poté, co uniklé video, na němž se 36letá předsedkyně vlády baví s přáteli, vyvolalo odpor mezi finskými konzervativci. Finské ženy proto na internetu zveřejňovaly klipy, na nichž tancují a vyjadřují tak solidaritu s premiérkou, jak jsme tě informovali.

21. srpna 2022 9:30 Čas čtení 9:56 Zdeněk Hřib: Praha potřebuje masivní výstavbu městského nájemního bydlení, a to v počtech desetitisíců bytů Zdeněk Hřib: Praha potřebuje masivní výstavbu městského nájemního bydlení, a to v počtech desetitisíců bytů

„Abych vyvrátila všechna podezření, podstoupila jsem dnes test na drogy,“ řekla Marin v pátek novinářům ve svém sídle, cituje server Aljazeera. Obvinění padala především z opozice. Některá finská média uvedla, že na uniklých klipech, jež měly být podle Marin soukromé, jsou v pozadí lidé, kteří křičí frázi „moučný gang“, což je údajná narážka na kokain. To Marin popřela s tím, že si není vědoma žádného užívání drog během své noci a že konzumovala pouze alkohol.

Anketa:
Dokážeš se stejně jako Marin bavit bez drog?
Jasně. Drogy neberu!
Možná mám trochu problém...
Jasně. Drogy neberu!
68 %
Možná mám trochu problém...
32 %

Marin čelila odporu kritiků, kteří tvrdili, že premiérka by neměla chodit do nočních klubů a měla by se raději věnovat krizi životních nákladů ve Finsku a dalším národním problémům. Jiní Marin bránili a uváděli, že je terčem útoků nespravedlivě. Marin uvedla, že na svém chování nehodlá nic měnit. 

Pokud máš pocit, že se bez drog neumíš bavit ty nebo někdo z tvých blízkých, můžeš si o tom promluvit bezplatně a anonymně na Lince bezpečí.
116 111
Zdarma pro děti, mládež a studující do 26 let, v provozu 24 hodin denně.
Domů
Sdílet
Diskuse