Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
Adéla Ježková
31. srpna 2022 16:47
Čas čtení 1:00

Pilot pohrozil, že otočí letadlo a vrátí se, pokud cestující nepřestane rozesílat ostatním nahé fotky

Kategorie:
News
Uložit Uložené
Pilot pohrozil, že otočí letadlo a vrátí se, pokud cestující nepřestane rozesílat ostatním nahé fotky
Zdroj: Rawpixel/volně k užití

Virální TikTok zachycuje pilota, který vyhrožuje, že otočí letadlo, pokud cestující nepřestane s posíláním nahých fotek.

Pilot letadla společnosti Southwest Airlines, které letělo do mexického Cabo San Lucas, pohrozil, že letadlo otočí a bude muset zavolat ochranku. Jeden z pasažérů měl totiž rozesílat své nevyžádané nahé fotografie.

K incidentu údajně došlo ještě před odletem letadla, když jeden z cestujících obdržel explicitní obrázek a stěžoval si letušce, uvádí server Insider.

21. srpna 2022 8:30 Čas čtení 8:04 Gaslighting: Jak poznám, že se mnou partner manipuluje? Gaslighting: Jak poznám, že se mnou partner manipuluje?

Na videu, které na TikTok nahrál uživatel @teighmars, pilot cestujícím navrhuje „dohodu“. „Pokud to bude pokračovat, zatímco budeme na zemi, budu muset zastavit zpátky u brány, všichni budou muset vystoupit, budeme muset zapojit ochranku a vaše dovolená bude v háji,“ řekl.

@teighmars @robloxsouthwestair takes airdropping nudes very seriously. #AEJeansSoundOn#WorldPrincessWeek♬ original sound - Teighlor Marsalis

„Ať už je to s tím AirDropem jakkoli – přestaň posílat nahé fotky, pojďme se dostat na Cabo,“ dodal. Virální záběry zhlédlo více než 2,6 milionu lidí. Jedna z cestujících se serveru Insider svěřila, že si myslí, že pilot situaci zvládl perfektně. Dodala, že také obdržela žádost o AirDrop, ale odmítla ji. 

12. srpna 2022 13:00 Čas čtení 6:45 Oplzlé komentáře posloucháme od útlého věku. Ukradly nám dětství i těla Oplzlé komentáře posloucháme od útlého věku. Ukradly nám dětství i těla

„Cyberflashing“

Není to poprvé, co cestující sdílel své nahé fotografie s celým letadlem. Ne každý si ovšem myslí, že je to vtipné. Podle serveru DailyMail se jedná o takzvaný „cyberflashing“. Jde o jednání, kdy někdo úmyslně pošle cizí osobě nevyžádaný sexuální obrázek pomocí funkce AirDrop, která je specifická pro zařízení se systémem iOS a využívá Wi-Fi a Bluetooth k připojení na krátkou vzdálenost k jiným zařízením.

Obvykle se jedná o snímky mužských genitálií. Policie podle deníku vyšetřovala vůbec první případ cyberflashingu v roce 2015 poté, co se na iPhonu šokované londýnské cestující objevila nevyžádaná intimní fotografie. 

Domů
Sdílet
Diskuse