Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
2. února 2017 v 14:45
Čas čtení 0:00
Jan O.

Johnny Depp prochází finanční krizí. Hollywoodská hvězda utratí až neuvěřitelné 2 miliony dolarů měsíčně

ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené

Finanční poradci na herce podali žalobu.

Všemi známý americký herec Johnny Depp, jehož talent udělal z každého snímku zkrátka našlapanou podívanou, si s největší pravděpodobností díky své profesi dokáže přijít na velmi pěknou sumu peněz. Chvíli Johnny Depp cestuje skrz americký západ jako Mrtvý muž, později pak v ulicích temného Londýna jakožto Ďábelský holič podřezává svými břitvami každého, kdo se mu postaví do cesty, no a v neposlední řadě nám například ukázal, jaké je to pašovat a prodávat Kokain na úrovni Pabla Escobara.

Jak ale Depp nakládá se svými příjmy? Pro někoho může být nepochopitelné, kolik si může vydělat, ale pořád zbývá otázka, kolik může utratit? A tato otázka je v posledních dnech a týdnech zcela na místě. Johnny Depp totiž bez rozmyslu utrácí, jak to jen jde a jeho (už) bývalí finanční poradci na něj podávají žalobu, protože podle nich stihne za měsíc utratit až 2 miliony dolarů, což je v přepočtu 50 milionů českých korun a ještě si finanční poradce dovolí ignorovat.

Hercův ostrov na Bahamách

Johnny Depp prochází finanční krizí. Hollywoodská hvězda utratí až neuvěřitelné 2 miliony dolarů měsíčně

Možná se ptáte, proč známého herce finanční poradci žalují, protože i když měli za úkol starat se o finance, ve chvíli, kdy dostanou vyhazov, jim to může být jedno. K vyhazovu přidal herec ještě takovou malou třešničku, která spočívá taktéž v žalobě, a to za špatnou správu financí. Takže žaloba poradců je jenom potvrzení zákonu akce a reakce. Ze soudního procesu se můžeme dozvědět, že herec utratil v přepočtu až 2 miliardy korun za nákup a správu domů po celém světě, netají se ani nákupem svého vlastního ostrovu na Bahamách a za víno utratí měsíčně až 750 tisíc korun. Do toho samozřejmě všemožná drahá auta, jachty, soukromá letadla a nejrůznější umělecké kousky, jejichž cena se dokáže vyšplhat do obrovských výšin. Nezbývá tedy než čekat, zda se soudní proces dotáhne do zdárného konce, avšak s největší pravděpodobností Johnny Depp na poradcích nic nevysoudí, protože je zcela patrné, že za všechny problémy si může jen sám svým bezmyšlenkovitým rozhazováním peněz.

Domů
Sdílet
Diskuse