Čtvrtek 23. 11. 2017 svátek má Klement

hledej na refresheru

Gordon Ramsay ztrácí při hodnocení amatérských jídel fanoušků na Twitteru jakékoliv zábrany. Svou upřímností nešetří nikoho

Lidé mu na Twitteru posílají opravdu kdeco.

11. listopad 2017, 11:46
zdroj: FOX
11. listopad 2017, 11:46

Světoznámý kuchař Gordon Ramsay uspěl nejen díky svým kulinářským schopnostem, ale také díky skvělému smyslu pro humor a upřímnosti. Gordon si nikdy nebral servítky, a tak vždy zhodnotil jakékoliv jídla a restaurace přesně tak, jak si právě myslel, což mu vyneslo velkou fanouškovskou základnu. Právě jeho fanoušci mu často na Twitteru posílají své vlastní kulinářské výtvory s žádostmi o to, aby je ohodnotil.

 

I když Gordon samozřejmě nemůže všechen svůj čas strávit na internetu, občas si sedne za Twitter a pár jídel ohodnotí, avšak většinou nejde o pochvalná slova, na která by mohli být fanoušci hrdí. Gordon umí být pořádně tvrdý, ale na druhé straně, pokud se mu pokrm zamlouvá, dokáže rozdat i pochvalu. Občas se ho fanoušci snaží i nachytat jídly z jeho vlastních restaurací, ale Gordon si zatím dává pozor na to, aby vlastní jídla neoznačil za úplný odpad. Příště mu můžeš fotografii poslat i ty a uvidíš, zda se při pohledu na ni nezhrozí.

 

Zobrazit galerii 20 galeria
Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Odebírej REFRESHER videa
Nejčtenější