Úterý 20. 2. 2018 svátek má Oldřich

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: FOX

Gordon Ramsay ztrácí při hodnocení amatérských jídel fanoušků na Twitteru jakékoliv zábrany. Svou upřímností nešetří nikoho

Lidé mu na Twitteru posílají opravdu kdeco.

11. listopad 2017, 11:46
11. listopad 2017, 11:46

Lidé mu na Twitteru posílají opravdu kdeco.

Světoznámý kuchař Gordon Ramsay uspěl nejen díky svým kulinářským schopnostem, ale také díky skvělému smyslu pro humor a upřímnosti. Gordon si nikdy nebral servítky, a tak vždy zhodnotil jakékoliv jídla a restaurace přesně tak, jak si právě myslel, což mu vyneslo velkou fanouškovskou základnu. Právě jeho fanoušci mu často na Twitteru posílají své vlastní kulinářské výtvory s žádostmi o to, aby je ohodnotil.

 

I když Gordon samozřejmě nemůže všechen svůj čas strávit na internetu, občas si sedne za Twitter a pár jídel ohodnotí, avšak většinou nejde o pochvalná slova, na která by mohli být fanoušci hrdí. Gordon umí být pořádně tvrdý, ale na druhé straně, pokud se mu pokrm zamlouvá, dokáže rozdat i pochvalu. Občas se ho fanoušci snaží i nachytat jídly z jeho vlastních restaurací, ale Gordon si zatím dává pozor na to, aby vlastní jídla neoznačil za úplný odpad. Příště mu můžeš fotografii poslat i ty a uvidíš, zda se při pohledu na ni nezhrozí.

 

Zobrazit galerii 20 galeria
Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU Odebírej REFRESHER videa
Nejčtenější