Pátek 15. 12. 2017 svátek má Radana, Radan

hledej na refresheru

Ego vydává album Precedens! Zároveň zveřejňuje nový song a prozrazuje, že na albu najdeme HAHA Crew, Rytmuse, Cristovaa a další

Je tu den, na který jsme čekali necelou dekádu. Ego spouští předobjednávky svého debutového alba.

6. prosinec 2017, 18:00
6. prosinec 2017, 18:00

I když si to mnozí neuvědomují, na dnešní den jsme čekali zhruba desetiletí. Každý interpret by měl v určité fázi své kariéry dospět k tomu, aby mohl vydat sólové album, které vznikne v jeho režii a bude na něm i ústřední osobností. Ego do dnešního dne vydal skutečně mnoho projektů, přičemž byly všechny opravdu úspěšné, ale nikdy se nedokopal k tomu, aby se věnoval výhradně sobě.

 

Tato skutečnost je bezpochyby spojena i s jeho povahou a tím, že jednoduše myslí více na všechny kolem. Nic však už nebude jako dřív, protože právě v těchto chvílích si už máš možnost Egovo debutové sólo s názvem Precedens předobjednat. Zároveň jsme se dočkali i zveřejnění coveru a tracklistingu, ze kterého se dozvídáme, že projekt obsahuje 15 skladeb a představí se na něm několik zásadních hostů včetně Rytmuse. Zajímavostí je, že jedna Egova fotka z bookletu patří legendárnímu Janu Saudkovi, ke kterému se v dnešní době dokáže dostat jen málokdo. A tak budeš po zakoupení originálu vlastnit neocenitelnou vzácnost.

 

Ego vydává album Precedens! Zároveň zveřejňuje nový song a prozrazuje, že na albu najdeme HAHA Crew, Rytmuse, Cristovaa a další

 

Aby toho nebylo málo, dočkali jsme se i plnohodnotné skladby, která přichází s videoklipem. Novinka dostává název Runway a kromě třetiny Kontrafaktu na ní hostuje i Lvcas Dope a Paulie Garand. O hudební produkci se postaral Kenny Rough a vizuál doplnili kluci z Forward Creatives. Zde je výsledek.

 

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Zobrazit 4 komentáře
Diskuse
Diskuse je jen pro přihlášené
4 komentáře
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
Sifilis6. prosinec 2017, 19:01

Precitajte si iba nazvy songou od hora dole ! Frajer

-1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
prof kohout6. prosinec 2017, 19:34

what? sak to nedava zmysel, ty negramot

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Hyena6. prosinec 2017, 19:15

Ziaden P.A.T ? Ako je to mozne????

-6 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Randy Marsh6. prosinec 2017, 23:36

taky saso tam nema co robit

1 Odpovědět · Nahlásit
Odebírej REFRESHER videa