Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
26. září 2018 16:11
Čas čtení 0:00
Antonín Havlík

Ryanair začne z Prahy létat do 15 nových destinací. Čekají na nás levné lety do Itálie, Lotyšska, Afriky i na Blízký východ

ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené

S novými letovými destinacemi nízkonákladové letecké společnosti Ryanair se máme na co těšit.

Irský letecký dopravce Ryanair rozšiřuje své působení v České republice, a to rovnou dvojnásobně. Od letní sezóny příštího roku nabídne 15 nových spojů z Prahy. Odhaduje, že tak přepraví 2,3 milionu cestujících ročně.

Už nyní si mohou zájemci zakoupit letenky do nových lokalit za akční ceny. Na dubnový termín nabízí ceny začínající na 529 korunách. Nakupovat je možné zatím do 28. září.

Ryanair začne z Prahy létat do 15 nových destinací. Čekají na nás levné lety do Itálie, Lotyšska, Afriky i na Blízký východ
Zdroj: Rob Hodgkins/Flickr

Nové lokality, kam Ryanair začne létat z Prahy

Pescara Itálie 2× týdně
Bari Itálie  2× týdně
Pisa Itálie 3× týdně
Benátky Itálie 4× týdně
Ammán Jordánsko 2× týdně
Billund Dánsko 3× týdně
Kodaň Dánsko 7× týdně
Bournemouth
Anglie 2× týdně
Göteborg Švédsko 2× týdně
Marrákeš Maroko 2× týdně
Marseille Francie 2× týdně
Paříž Francie 3× týdně
Riga Lotyšsko 3× týdně
Stockholm Švédsko 3× týdně
Zadar Chorvatsko 2× týdně

„Spolu s dříve oznámenými novinkami do Ammánu a Marrákeše tak společnost Ryanair významně rozšiřuje možnosti přímých letů pro české cestující,“ pochvaluje si Václav Řehoř, předseda představenstva Letiště Praha.

Uvítal, že hlavní město konečně dostane spojení i do měst, do kterých letadla dosud vůbec nelétala. Z Prahy tak bude pod taktovkou Ryanairu létat celkem 30 spojů. 

Domů
Sdílet
Diskuse