Daniel Mikolášik

Slovenským hokejistům se na MS podařilo zdolat i Rusy

Zdroj: TASR/Jaroslav Novák
SPORT MS V HOKEJI 2021

Slováci pokračují ve výherní šňůře. Na mistrovství světa v Rize se jim vydařil i třetí zápas v pořadí.

Výběru slovenské hokejové reprezentace se dnes podařilo udržet výherní šňůru. Po dvou výhrách na mistrovství světa 2021 v Rize proti Bělorusku a Velké Británii dnes vyhráli zápas s Olympijským týmem Ruska s výsledkem 3:1.

První třetina byla poměrně vyrovnaná na obou stranách, ani jednomu týmu se během ní nepodařilo skórovat. V druhé třetině se Slovensko ujalo vedení poté, co Miloš Kelemen v 30. minutě zápasu poslal puk přímo do Samonovovy branky. Radost však netrvala dlouho, v 31. minutě Rusové vyrovnali v přesilovce.

Slovensko v boji o medaile a Česko o záchranu. IIFH glosuje výsledky MS v hokeji 2021 na základě dosavadních výsledků Slovensko v boji o medaile a Česko o záchranu. IIFH glosuje výsledky MS v hokeji 2021 na základě dosavadních výsledků 24. května 2021 13:02