Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
14. prosince 2021 11:42
Čas čtení 1:14
Vojtěch Vanda

Policisté odložili případ záhadné smrti ženy na Benešovsku. Zabil ji pes, kterého venčila

Policisté odložili případ záhadné smrti ženy na Benešovsku. Zabil ji pes, kterého venčila
Zdroj: Pixabay / Capri23auto / volně k užití
ZAJÍMAVOSTI POLICIE ČR
Uložit Uložené

Žena si šla v červenci zaplavat k rybníku i se německým ovčákem svého přítele. Cesta k vodě si jí stala osudnou.

Zvláštní konec má vyšetřování neobjasněné vraždy osmapadesátileté ženy na Benešovsku z letošního července. Tu našel její přítel mrtvou u rybníka, přičemž zranění, která měla na těle, ukazovala na smrt cizí vinou. Po vypracování posudků specialisté zjistili, že žena opravdu nezemřela vlastní vinou, nicméně její zabití nebylo rukou cizí osoby. Zabil ji totiž pes, kterého venčila.

Doporučeno
Na okolnostech smrti Češky v Londýně není podle prvotního vyšetřování nic podezřelého, tvrdí britská policie Na okolnostech smrti Češky v Londýně není podle prvotního vyšetřování nic podezřelého, tvrdí britská policie 13. prosince 2021 12:51

Kriminalisté pracovali na případu mrtvé ženy, kterou nalezl její přítel na louce u rybníka u Klokočné na Benešovsku, od 6. července. Policisté na místě podle četných zranění seznali, že skon ženy byl způsobený cizí vinou. Rozjelo se tedy pátrání, které zahrnovalo i zjišťování, jestli se kolem místa činu nenacházely jiné osoby nebo soudní pitvu.

Domů
Sdílet
Diskuse