Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
Tereza Šnajdrová
22. července 2022 19:22
Čas čtení 0:35

Na Netflixu je The Gray Man. Natáčel se v Praze a hrají v něm Ryan Gosling či Chris Evans

Kategorie:
News
Uložit Uložené
Na Netflixu je The Gray Man. Natáčel se v Praze a hrají v něm Ryan Gosling či Chris Evans
Zdroj: Netflix/propagační materiál

Počínaje dneškem najdeš na Netflixu nový akční snímek The Gray Man, který se natáčel v Praze. V hlavních rolích v něm uvidíš Ryana Goslinga nebo Chrise Evanse.

Od pátku 22. července najdeš v databázi streamovací služby Netflix dlouho očekávaný akční film The Gray Man, který se mimo jiné natáčel i v Praze. Ve snímku z dílny bratrů Russoových uvidíš Smíchov, Žižkov, Holešovice, Karlín, Nové Město i Malou Stranu. Sleduj Ryana Goslinga prchajícího před agentem, který dostal za úkol jej zlikvidovat. 

8. června 2022 7:36 Čas čtení 0:56 Sleduj zábavnou ukázku z filmu The Gray Man, který vznikal i v Praze. Ryan Gosling si hraje na Johna Wicka a poráží Chrise Evanse Sleduj zábavnou ukázku z filmu The Gray Man, který vznikal i v Praze. Ryan Gosling si hraje na Johna Wicka a poráží Chrise Evanse

The Gray Man se v Česku natáčel 18 dnů a filmaři za něj jenom u nás měli utratit 752 milionů korun. Celkové náklady dlouho očekávaného akčňáku se pak pohybují kolem 200 milionů dolarů (4,8 miliardy korun). Snímek se tak stal nejdražším filmem, který kdy Netflix vyprodukoval. 

V hlavních rolích v něm uvidíš Ryana Goslinga, který ztvárnil roli agenta pátrajícího po zradě v ústředí CIA, nebo Chrise Evanse a Anu de Armas. Režie filmu se ujali bratři Russoové, kteří dříve režírovali Avengers: Infinity War a Endgame. 

Recenzi na snímek The Gray Man ti přineseme již brzy.

Domů
Sdílet
Diskuse