Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Rozdáváme lístky na letní festivaly
Adéla Ježková
20. září 2022 7:20
Čas čtení 0:45

Policie pátrá po šestnáctiletém Filipovi. Matka jej naposledy viděla v sobotu

Kategorie:
News
Uložit Uložené
Policie pátrá po šestnáctiletém Filipovi. Matka jej naposledy viděla v sobotu
Zdroj: Policie ČR

Policisté pátrají po 16letém chlapci z Kladenska.

Pohřešování podle policistů oznámila jeho matka, která Filipa viděla naposledy v sobotu 17. září ve 13 hodin na autobusové zastávce v Tuřanech na Kladensku. Za nevrácením se domů by mohla být předchozí hádka s rodiči. 

Šestnáctiletý Filip Korselt je hubené postavy a měří asi 175 centimetrů. Má krátké hnědé vlasy, hnědé oči a výrazným poznávacím znakem je jizva mezi očima. Na levé paži má tetování písmene X a čísla 0 o velikosti asi 5 centimetrů. Podle policistů může chlapec vypadat starší.

pátrání
Zdroj: Policie ČR

Na sobě by měl mít černé tepláky s dvěma bílými pruhy na bocích, tmavě zelenou mikinu s kapucí a s blíže nespecifikovaným velkým potiskem na hrudníku a černé boty s bílou podrážkou. Pohřešovaný chlapec by u sebe měl mít mobilní telefon, je ale nedostupný.

Kromě léků na ADHD by měl užívat také antidepresiva, ty ale podle policistů neužívá. V minulosti vyhrožoval sebevraždou.

„U chlapce je pravděpodobné, že by se mohl pohybovat na území Prahy mezi svými kamarády,“ uvedla mluvčí středočeských policistů Michaela Richterová s tím, že pokud Filipa uvidíš nebo víš, kde by se mohl nacházet, ozvi se na tísňovou linku 158. Kontaktovat můžeš také jakoukoliv policejní služebnu.  

Domů
Sdílet
Diskuse