11. Aguardente bagaceira
Těsně před první desítkou skončil bezbarvý alkoholický nápoj z Portugalska, který se vyrábí z matoliny, tedy zbytkových produktů po vylisování hroznů či jiného ovoce. Dostal rovněž jen 2,6 bodu.
10. Brennivín
Na desátém místě je islandský Brennivín. Destiluje se z bramborové kaše a ochucuje se různými bylinkami a kořením, včetně například kmínu. Nápoj dostal přezdívku Černá smrt. Někteří tvrdí, že to bylo kvůli jeho chuti, jiní, že název odkazoval na někdejší etiketu, která na sobě měla černou lebku. Podává se v panácích.
9. Tahn
Dalším, ještě horším pitím je Tahn. Tradiční arménský nápoj je kombinací čistého jogurtu se studenou vodou, solí a občas i s nasekanými bylinkami a nakrájenou zelenou cibulkou a okurkou. Arméni ho konzumují během letních veder, aby uhasili žízeň.
8. Lohusa şerbeti
Na osmém místě se nachází nealkoholický nápoj Lohusa şerbeti původem z Turecka. Vyrábí se vařením cukru lohusa, krystalového cukru, vody, hřebíčku a skořice. Název se překládá jako poporodní šerbet, a jak je patrné, většinou se připravuje ženám po porodu.