Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
3. června 2021 9:30
Čas čtení 6:48
Jakub Paulík

Zabiják se tvářil, že je gay. V klubu přitančil k muži a píchl mu injekci s jedem

Zabiják se tvářil, že je gay. V klubu přitančil k muži a píchl mu injekci s jedem
Zdroj: HBO
ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené
Citlivý obsah
Článek může obsahovat:
 • produkty a služby určené pro osoby starší 18 let
 • sex, nahotu a jiný nevhodný obsah
 • násilí, krev nebo obsah nevhodný pro citlivé povahy
mám nad 18 let (zobrazit obsah)
zpět na hlavní stránkuZpět

Řemeslu vražd s kyanidem se prý naučil od zmrzlináře s přezdívkou Mister Softee.

Po příchodu domů se pozdravil se svou manželkou i dětmi a rychle se přesunul do koupelny, kde si z rukou pořádně vydrhl krev. Při pohledu do zrcadla se usmál a pomyslel si, že za dnešní práci dostane pořádný balík a mohl by vzít děti do Disneylandu.

Když přišel s tímto návrhem do obýváku, byli všichni nadšení. Tedy... skoro všichni. Jeho manželka působila nejistě. Když si večer lehli v ložnici, zeptal se jí, proč se z plánovaného výletu neraduje. Než stihla otevřít ústa, vrazil jí pěstí do obličeje. Z nosu se jí začala valit krev.

Doporučeno
Své kamarády brutálně zavraždil a jejich těla naservíroval prasatům. Toto je šest bestiálních českých vrahů Své kamarády brutálně zavraždil a jejich těla naservíroval prasatům. Toto je šest bestiálních českých vrahů 26. května 2021 14:57
V tomto článku si přečteš:
 • Kdo ho prý naučil zabíjet kyanidem.
 • Co řekla o Richardu Kuklinském jeho exmanželka, kterou neustále mlátil.
 • Proč se rozhodl zabít člověka kuší.
 • Jak se s mafiánským gangem zbavovali těl.
 • Co si o Kuklinském a jeho rodině mysleli sousedé.
Richard Kuklinski
Zdroj: Getty Images/Bettmann/Contributor

Připomínal mu otce, a tak ho prý upálil zaživa

Nájemný vrah mafie Richard Kuklinski přezdívaný The Iceman byl prostě zvíře. Některé lidi rovnou zastřelil, ale u jiných si vychutnával škrcení, bodání nebo ubití k smrti. V jistých případech použil k „odstranění cíle“ jed. Jak píší The New York Times, jeho nejoblíbenější zbraní byl nosní sprej naplněný kyanidem.

Vraždit jedem ho údajně naučil jistý Robert Prongay, který prý své oběti pozoroval z dodávky na zmrzlinu — proto dostal přezdívku Mister Softee (společnost provozující dodávky se zmrzlinou). Prongay prý Icemanovi ukázal několik možných způsobů, jakými lze zabít člověka. 

Kuklinski pro sérii HBO dokumentů tvrdil, že Prongay byl šílený dokonce i na jeho poměry. Zabiják Iceman využil kyanid například při bizarní vraždě v klubu, kde se vydával za gaye, aby se dostal ke svému cíli. Když k němu na parketu přitančil, nenápadně mu píchl injekci s jedem.

Lidi nezabíjel pouze ze zištných důvodů, ale někdy jen proto, že ho rozhněvali. Údajně tak jako osmnáctiletý zavraždil chlapíka z baru, který mu svým chováním připomínal nenáviděného otce. Když venku usnul ve svém autě, Kuklinski hodil na vozidlo Molotovův koktejl a užíval si pohled na to, jak muž uhořel zaživa.

Podle Tampa Bay Times například později, když už měl rodinu, v návalu hněvu zabil podnikatele Bruna Lattiniho, který mu dlužil peníze. Jeho výmluvy s prodlením splátky ho prý unavovaly, a tak vytáhl pistoli, muže zastřelil a sebral mu 1 600 dolarů, které mu dlužil.

Kuklinski tvrdil, že jednou dokonce zabil muže kuší. V tomto případě údajně nešlo o nájemnou vraždu ani o akt hněvu. Jednoduše chtěl prý vyzkoušet, jaké by to bylo použít při vraždě tak netradiční zbraň. Jindy zase nechal člověka zaživa sežrat krysám a celý proces si natáčel, píše The Herald Sun. Objednatel totiž chtěl, aby oběť trpěla.

Doporučeno
K hrobu mafiána někdo přinesl čokoládového zajíce. Podívali jsme se na to, jak dnes vypadají hroby bratislavského podsvětí K hrobu mafiána někdo přinesl čokoládového zajíce. Podívali jsme se na to, jak dnes vypadají hroby bratislavského podsvětí 25. dubna 2021 14:30

Vznik monstra s přezdívkou The Iceman

Budoucí mafiánský zabiják Richard Kuklinski začal jako desetiletý zabíjet zvířata, ale už ve čtrnácti letech zavraždil prvního člověka. Podle webu ThoughtCo byl obětí místní chlapec jménem Charlie Lane, který ho se svou partou šikanoval. Kuklinski mu to chtěl vrátit, a tak ho tyčí ubil k smrti. Přibližně ve stejné době i odešel ze školy.

Vyzkoušej předplatné REFRESHER+
a čti vše bez omezení
Přidej se k předplatitelům
nebo Odemkni článek přes SMS
Pošli SMS na 90211 s textem CLANEK 22665 a dočti tento článek.
Cena SMS za otevření článků je 89 Kč s DPH. Jak to funguje?
Dočti článek do konce za SMS v hodnotě 89 Kč. Jak to funguje?
POSLAT SMS
Čti články bez omezení celý měsíc – předplatné jen za 36 Kč navíc v porovnaní s jedním článkem. Jak to funguje?
POSLAT SMS
Čti bez omezení celý měsíc. Stačí poslat SMS (za 125 Kč). Jak to funguje?
POSLAT SMS

Co se dozvíš po odemknutí?

 • Jak vznikla jeho přezdívka The Iceman.
 • Za co odsoudili jeho mladšího bratra.
 • Koho zabil už ve svých čtrnácti letech.
 • Proč řekl jeptišce, že jí rozbije hlavu.
 • Co je prý jediná věc, které litoval.
Domů
Sdílet
Diskuse