Pátek 20. 4. 2018 svátek má Marcela

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: WhatsApp/AsiaWire

Aril přidal fotku své kobry, ta ho pak smrtelně uštkla. Volání o pomoc bylo vyslyšeno příliš pozdě

Krvavou ránu se Aril pokusil zavázat šňůrkami od bot.

19. prosinec 2017, 21:33
19. prosinec 2017, 21:33

Krvavou ránu se Aril pokusil zavázat šňůrkami od bot.

Sociální sítě jsou místem zábavy, komunikace a často i momentů, kdy trávíme chvíle s blízkými, ale i neznámými lidmi. Možná tě však nikdy nenapadlo, že moc sociálních sítí můžeš využít ve svůj prospěch i jiným způsobem – například voláním o pomoc. Indonéský teenager Aril měl jen čtrnáct let, když se na WhatsAppu pochlubil fotografií vysmáté kobry, těsně po vykoupání se, s popisem: „Proč se trošku neusmát?“ Zábavný obrázek u Arila nebyl neobvyklý, chlapec měl zálibu v hadech a vlastnil jich minimálně dvanáct.

 

Aril přidal fotku své kobry, ta ho pak smrtelně uštkla. Volání o pomoc bylo vyslyšeno příliš pozdě

 

Z našeho minulého času si však můžeš domyslet, že ne všechno šlo podle plánů a už o čtyři minuty nato se na sociální síti zjevil další obrázek, tentokrát však nešlo o veselou kobru, ale o Arilovu zakrvácenou ruku, kterou kobra útočně uštkla. Jed těchto nebezpečných hadů je schopen zabíjet extrémně rychle, a tak se Aril vynalézavě pokusil zastavit proud krve z ruky tím, že si nad ránu těsně uvázal tkaničky od bot. Fotku sám nazval Mezi životem a smrtí a udělal tak další příspěvek na WhatsAppu s textem: „Pokud se někdo považuje za mého přítele, prosím, odvezte mě do nemocnice.“ Auto něj však přijelo až za hodinu a lékaři v nemocnici Arila prohlásili za mrtvého. Arilova matka ani otec nebyli celý den doma.

 

Aril přidal fotku své kobry, ta ho pak smrtelně uštkla. Volání o pomoc bylo vyslyšeno příliš pozděAril přidal fotku své kobry, ta ho pak smrtelně uštkla. Volání o pomoc bylo vyslyšeno příliš pozdě

Zdroj: unilad.co.ukFoto: WhatsApp/AsiaWire Tagy: had, kobra
Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
Nejčtenější