Sobota 21. 4. 2018 svátek má Alexandra

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: York County Sheriff's Department

Babičku s dědečkem zatkli s 27 kily marihuany. Chtěli ji prý rozdat blízkým na Vánoce

Policisté byli kontrabandem v autě staršího páru zaskočeni.

23. prosinec 2017, 12:18
23. prosinec 2017, 12:18

Policisté byli kontrabandem v autě staršího páru zaskočeni.

Marihuana většinou není populární mezi staršími lidmi, kteří ji spíše odsuzují, avšak starší manželský pár z Kalifornie se právě kvůli ní dostal do velkých problémů. 80letý Patrick Jiron se svou manželkou Barbarou, která nedávno oslavila své 83. narozeniny, naložili do auta více než 27 kilogramů marihuany v různých formách a vydali se z domu v severní Kalifornii na předvánoční cestu do nedaleké Nebrasky, kde chtěli navštívit pár kamarádů a příbuzných.

 

Marihuana je sice legální v Kalifornii, ale v Nebrasce zatím nebyla legalizována ani pro lékařské účely, a tak pan Patrick narazil na nesrovnalosti. Vše se odehrálo rychle, protože dvojice byla zastavena při náhodné silniční kontrole, ale policistům se nezamlouval silný marihuanový zápach vycházející z auta , a tak se staršího páru přímo zeptali, jestli náhodou nemají v autě drogy. Dědeček i babička ochotně spolupracovali.

 

Pár policistům tvrdil, že marihuanu převáží jako vánoční dárky pro své blízké, avšak množství rostliny nalezené v autě by se na ulici dalo prodat za téměř 300 000 dolarů, což je již částka, kterou obvykle lidé na vánoční dárky neutrácejí. Patrick proto momentálně čelí několika obviněním, zatímco jeho manželka nebyla ani zatčena, ale zatím to vypadá tak, že se nedorozumění vyřeší bez radikálního kroku i s přihlédnutím na věk obou „dealerů“.

 


Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Nejčtenější