Policie v muži našla všechny možné testované drogy. Španěl se zřejmě vracel z pořádně divoké párty.
Španěl se spolu se svými kamarády musel vracet z pořádně divoké párty – když ho totiž zastavili policisté nedaleko tamního městečka Carcastillo, v jeho těle našli všechny drogy, které byli schopni otestovat.
Látky jako marihuana, amfetaminy, metamfetamin, kokain a opiáty byly do jedné pozitivně otestovány a na další omamné či psychotropní substance už policisté neměli potřebné nástroje. Nechyběl samozřejmě ani alkohol.
V autě se kromě zdrogovaného Španěla nacházeli další tři muži a dvě ženy, všichni ve věku 26 až 29 let – auto přitom policie nezastavila náhodou, právě naopak. Za všechno byl zodpovědný anonymní tip, jelikož opilou a povzbuzenou skupinku někdo předtím telefonicky nahlásil.
Odvážný Španěl má momentálně zabavené auto a na řidičském průkazu přišel o 12 bodů (začínají s 15) – jestliže se již nějakého přestupku předtím dopustil, klidně může doživotně přijít o možnost řídit. Nesmíme zapomenout ani na pokutu ve výši tisíc eur a probíhající vyšetřování.