Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
30. září 2020 20:07
Čas čtení 1:34
Ondřej Jarůšek

Karlos Vémola začal doma chovat lvici, kterou prý někdo vyhodil v krabici ven. Chce ji dostat zpátky do přirozeného prostředí

SPORT OKTAGON MMA
Uložit Uložené

Nové video s lvicí zveřejnil na Instagramu.

Karlos Vémola se pochlubil novým přírůstkem do své sbírky exotických domácích mazlíčků. Tou je malá lvice Elsa, kterou slavný český MMA zápasník svým fanouškům včera představil na svém instagramovém profilu. Kočkovitá šelma tak nyní bude dělat společnost žralokům nebo krokodýlům, které „Teminátor“ doma už dlouhodobě chová.

Elsu si však Vémola nehodlá nechat natrvalo„Chápu, že spousta z vás mi bude říkat, že lev patří do přirozeného prostředí někde v Africe, a ne do Vémolandu. S tím musím souhlasit. A proto budu rád, když mi tentokrát místo kritiky poradíte, jak ji tam zpátky dostat,“ napsal bojovník na Instagramu.

Jak navíc dále vysvětlil, o lvici už nějakou dobu stará. „Elsa u nás doma není první den. Někdo ji před více než čtyřmi měsíci vyhodil v krabici ven. Do chvíle, než se najde způsob, jak jí vrátit do jejího domova, bude u nás a já udělám všechno pro to, aby měla tu nejlepší péči,“ dodává Vémola.

Doporučeno
Žádný trash talk a nenávist. Youtubeři VláďaVideos a Expl0ited se budou mlátit v kleci, přesto jsou ale dobří kamarádi Žádný trash talk a nenávist. Youtubeři VláďaVideos a Expl0ited se budou mlátit v kleci, přesto jsou ale dobří kamarádi 30. září 2020 18:01

Dnes se na bojovníkově Instagramu objevil další příspěvek, ve kterém lvici v náruči svým fanouškům znovu ukázal. Tentokrát přidal video, na němž malou Elsu krmí z lahve. Svému mottu „lvi žerou první“ podle všeho dostál do posledního písmene, o snídani zvířete se totiž postaral ještě před tou vlastní.

„Plno lidí z vás mně píše, jestli jsem se nezbláznil, jakej jsem magor, jestli neberu drogy, že jsem našel lva v krabici,“ říká zápasník Oktagonu. Celou záležitost proto uvedl na pravou míru. Elsa se mu do prý péče dostala poté, co byl kontaktován doktorkou Terezou Holovskou, která Elsu nalezla ještě s dalším lvíčetem. Ta se na bojovníka měla obrátit proto, že je známým milovníkem zvířat a zvláště pro tento druh šelem má slabost.

Doporučeno
Ostré bitvy a hvězdy české a slovenské MMA scény. Oktagon 16 přinesl další senzační podívanou Ostré bitvy a hvězdy české a slovenské MMA scény. Oktagon 16 přinesl další senzační podívanou 26. září 2020 23:33

Vémola tak dle svých slov od doktorky dostal nabídku, zda by měl zájem se záchranou lvíčat pomáhat. V tu chvíli zápasník neváhal a rovnou se za nimi vydal. Po čase si pak jedno z lvíčat vzal k sobě domů, kde se o něj bude starat do doby, než se pro Elsu podaří najít jiný vhodný domov

Domů
Sdílet
Diskuse